Balandžio 17-ąją Kėdainiuose pasikeitė valdžia. 9 valandą prasidėjusiame Tarybos posėdyje ant šalies Konstitucijos padėję rankas prisiekė išrinktosios naujos rajono Tarybos nariai ir meras Saulius Grinkevičius.

35_taryba_2015_04Naujojoje Taryboje – dešimt naujokų. O ilgiausiai krašto bendruomenei dirbs Juozas Gaidamavičius. Jis rajono tarybos nario priesaiką tarė jau šeštą kartą.

Tarybos narių mandatus iš 27 narių turės septynios moterys.

Kraštiečiai valdžią patikėjo gydytojams, verslininkams, tarnautojams.

Taryba iš pareigų atleido savivaldybės administracijos direktorių Arūną Kacevičių, o laikinai jo pareigas eiti patikėjo Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėjui Algimantui Žvikui.

Postų netekę rajono vadovai – meras Rimantas Diliūnas, vicemerė Nijolė Naujokienė ir administracijos vadovas Arūnas Kacevičius – tolimesnių ateities planų neišdavė. Visi trys sakė artimiausiu metu atostogausiantys, o toliau galvos, ką daryti.

Kitas rajono tarybos posėdis suplanuotas balandžio 29 dieną.

[tribulant_slideshow gallery_id=“83″]

2 komentarai

  1. Jonas

    Gal galite atspauzdinti visu tarybos nariu pavardes su ju buvusio ar esamu statusu ,,Is kur,ka daro,kur gyvena,, ACIU

    Atsakyti
  2. Raminta

    Na, atleiskit, bet straipsnio pavadinimas „drąskyte drasko“ akis… Nesu žurnalistė tačiau, suprantu viena, kad rajonas tai tikrai ne naujas kaip rasot – Prisiekė naujojo rajono taryba. Kad, taryba naujai išrinkta ir jos nariai prisiekė, tikrai TAIP. Bet, kad naujasis rajonas tai jau tikrai NE… Ištaisykit pavadinimą.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.