Praėjusį šeštadienį Kėdainių stadione „Nevėžis“ draugiškas priešsezonio rungtynes su būsimais LFF I lygos pirmenybių varžovais Šiaulių FA „Šiauliai“ laimėjo rezultatu 2:0 (1:0).


Įvarčius Kėdainių stadione į „Šiaulių“ vartus įmušė Aretas Gėgžna ir buvęs peržiūroje žaidėjas iš Japonijos (jau išvykęs).

Taip pat šiose rungtynėse „Nevėžio“ vartus saugojo į peržiūrą atvykęs vartininkas iš Ukrainos. FK „Nevėžis“ prezidentas Saulius Skibiniauskas prasitarė, jog po šių rungtynių klubas pakvietė žaidėją pasirašyti kontraktą ir po savaitės vartininkas turėtų sugrįžti į Kėdainius pasirašyti kontrakto ir ruoštis pirmenybėms. Daugiau oficialios informacijos apie būsimos komandos sudėtį „Nevėžis“ planuoja paskelbti kitą savaitę.

Tai buvo trečiosios kontrolinės „Nevėžio“ rungtynės. Išbandydamas žaidėjus, Kėdainių „Nevėžis“ Kaune, futbolo manieže, rezultatu 7:1 įveikė Kauno „Žalgirį“ U19, o Telšių dirbtinės dangos stadione 1:2 nusileido praėjusių metų čempionui Telšių „Džiugui“.

Kaune įvarčius įmušė: L. Berednikovas (1), E. Kugys (3), K. Rukuiža (2), E. Petrėnas (1). Telšiuose pasižymėjo T. Rakašius.

Kitas kontrolines rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai žais vėl namie, Kėdainių stadione, kitą šeštadienį, vasario 29 d., 13 val. Atvyks Alytaus „Dainava“.

Panašios naujienos

2 Responses

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.