Prieškalėdinė mugė „Stilius ir Skonis“ kviečia visus kėdainiečius ir miesto svečius sutikti šventes be rūpesčių ir pasirūpinti dovanomis iš anksto. Lapkričio 20 d. nuo 10 val. ryto Kėdainių arenoje jūsų lauks Lietuvos dizainerių rūbai bei aksesuarai, namų dekoro elementai, išskirtinės dovanos, gausus Kalėdinių dovanų asortimentas bei gurmaniški užkandžiai ir saldumynai.

Gausus būrys Lietuvos kūrėjų atvyksta nustebinti Jūsų.

Stilius – šios mugės vienas svarbiausių akcentų, o būti stilingiems ne tik šventiniu laikotarpiu Jums padės Lietuvos dizainerių kurti rūbai ir mažų butikų atvežti deriniai. Ieškantiems natūralumo mugės prekeiviai galės pasiūlyti lino, šilko ar vilnos gaminių. Savo mažuosius taip pat galėsite papuošti stilingais bei šiltais aksesuarais.

Ieškantys ekologiškų, natūralių alternatyvų mugėje galės įsigyti Lietuvoje sukurtos kosmetikos, gaminių iš levandų, hidrolatų ir ajurvedinių balzamų.

Savo išskirtinumą demonstruos ir maisto produktų gamintojai bei atstovai, tad Skonis šiemet tikrai nebus pamirštas. Delikatesų mėgėjai galės rinktis iš egzotinių vaisių ar sraigių produktų, o norintys stiprinti sveikatą šioje mugėje ras ekologiškų šaltalankių produktų, fermentuotų augalinių produktų ir naminio šalto spaudimo aliejaus.

Namams atnaujinti ar dovanoms galėsite rinktis gaminius iš medžio, keramikos bei tekstilės.

Apsilankykite prieškalėdinėje mugėje „Stilius ir Skonis“ ir nudžiuginkite save bei artimuosius.

Įėjimas į mugę nemokamas.

Mugė vyks nuo 10 iki 16:00 val.

Mugėje bus filmuojama ir fotografuojama.

Mugės organizatorius – Mugių centras