„Smurtautojas sulaukė bausmės!“. Tokia žinute pasidalino Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) darbuotojai, pranešdami, kad prieš jų kolegą smurtavęs kėdainietis sulaukė atpildo už savo veiksmus. Teismas jį pripažino kaltu ir skyrė laisvės atėmimo bausmę.

„Kėdainių mugė“ pernai gruodį informavo, kad Kėdainiuose, Tulpių g. paciento namuose buvo užpultas ir sumuštas į iškvietimą atvykęs Kėdainių PSPC Greitosios medicinos pagalbos paramedikas. Nuraminti įsisiautėjusį vyrą pavyko tik vietoje buvusiems policijos pareigūnams.

 „Paramedikas patyrė tiek fizinį, tiek psichologinį smurtą“, – tuomet sakė Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro atstovai.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatas atliko ikiteisminį tyrimą. Byla pasiekė teismą, kuris prieš paramediką smurtavusį asmenį pripažino kaltu ir skyrė jam 1,4 metų laisvės atėmimo bausmę. Kėdainiečiui taip pat teks sumokėti piniginę kompensaciją už patirtus sužalojimus.

Parengta pagal Kėdainių PSPC inf.