Besikeičiant VšĮ Kėdainių ligoninės vadovams, “Kėdainių mugės“ redakcija gavo skaitytojo signalą dėl Kėdainių ligoninės vaistinės vedėjos darbo laiko ir paskirto priedo prie atlyginimo.

Informacija-klausimas redakcijai buvo atsiųstas elektroniniu paštu. Identifikuoti siuntėjo nepavyko. Tačiau, rašiusiojo teigimu, privilegijos sukurtos politiko, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nario Pauliaus Aukštikalnio žmonai Giedrei Aukštikalnienei.

„Būtų malonu, kad pasidomėtumėte Kėdainių ligoninės laikinos vadovės, kodėl iš 5-ių darbo dienų poniai Aukštikalnienei leido už etatą ateiti (į darbą – red. past.) tik 4-rias dienas ir plius paskyrė priedą, labai įdomu už ką šis priedas. <…> Ponia Aukštikalnienė vieną dieną per savaitę dirba ne ligoninės vaistinėje, bet mieste <…> vaistinėje. <…>“.

Laikinoji Kėdainių ligoninės direktorė šiuo metu yra nedarbingume. Tačiau iš patikimų šaltinių pavyko sužinoti, jog priedas prie atlyginimo politiko žmonai, ligoninės vaistinės vedėjai nuo liepos 1 d. tikrai yra paskirtas. Esąs sudarytas ir individualus vaistinės vedėjos darbo grafikas.

Informacijos apie trumpesnę jos darbo savaitę ir papildomą užmokestį Kėdainių ligoninės vaistinės vedėja G. Aukštikalnienė telefonu nekomentavo. Pažadėjo atsakyti raštu ir nurodė vaistinės elektroninį paštą. Gavę G. Aukštikalnienės atsakymą, informaciją papildysime.

„Kėdainių mugė“ pradeda tyrimą apie ligoninės vaistinės veiklą ir informuos skaitytojus.

Primename, jog nuo birželio 1 d. laikinai VšĮ Kėdainių ligoninės direktorės pareigas eina Ramunė Kabošienė. Po savaitės kitos, gavus STT pažymą, ligoninės direktorės pareigas turėtų pradėti eiti, konkursą į šias pareigas laimėjusi, Asta Šakickienė.