Šiandien, įdienojus, šalia ,,Vaivorykštės“ tilto pastebėtas prekybos centro vežimėlis. Įprastai tokie vežimėliai būna išrikiuoti greta didžiųjų prekybos centrų ir jų vieta tikrai ne aukštoje žolėje. Artimiausia parduotuvė, kuri tokį gali turėti, už kelių šimtų metrų. Tad kaip jis ten atsidūrė?

Nors vežimėlis su ratukais, aišku, kad pats jis čia neatvažiavo. Šalia tilto dirbę darbininkai sako vežimėlį radę nuvežtą dar toliau, pėsčiųjų taku link Skongalio užtvankos, jį čia greičiausiai atstūmė išdykaujantys vaikai. Darbininkai, supratę, kad tai gali būti LIDL nuosavybė, vežimėlį pervežė arčiau tilto ir apie tai informavo prekybininkus. Gal vežimėlį jie suskubs paimti, kol dar kokie neatsakingai besielgiantys jaunuoliai nesugalvojo, pavyzdžiui, įmesti jį į Nevėžį.

Jei vežimėlis tikrai buvo atstumtas prie upės nuo minėto prekybos centro, neklaužadas turėjo užfiksuoti Josvainių gatvėje ties posūkiu įrengta vaizdo stebėjimo kamera. O gal kamera vėl neveikė?

„Kėdainių mugės“ informacija, skaitytojo nuotrauka

Panašios naujienos

2 Responses

 1. Aušra

  Kas čia per straipsnis? Tai jūs ir turit aiškintis, kaip jis ten atsirado, o dabar tik klaustukus dėliojate ir klausimus pateikiate orui, o ne institucijoms. Daugėja Mugėje nesąmoningų straipsnių, kurie neturi autoriaus, o rašoma tik Mugės inf.

  Atsakyti
  • JOANA

   Tik nereikia nervintis ir nurodinėti ką kažkas turi daryti. O jeigu šis laikraštis nepatinka, niekas neverčia jį skaityti.

   Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.