Privažiuoti prie kėdainiečių pamėgtos „Kaštonų“ vaistinės netrukus bus daug patogiau. Aikštelėje prie vaistinės ir kelių gyvenamųjų namų, šalia J. Basanavičiaus gatvės, prasidėjo remonto darbai: genėjamos medžių šakos ir rengiamasi asfalto dangos keitimui.

Pasak rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, lėšos aikštelės tvarkymui skirtos iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos Kelių priežiūros ir plėtros programos. Daugiau kaip 1000 kvadratinių metrų ploto aikštelės sutvarkymui skirta kiek daugiau kaip 29 tūkstančiai eurų.

Darbus aikštelėje prie „Kaštonų“ vaistinės atlieka „Ukmergės versmė“. Sutartyje numatyta, kad bendrovė darbus atliks iki rugsėjo 1 dienos.

Šiuo metu eismas uždarytas tiesiai priešais vaistinę esančioje aikštelės pusėje. Įvažiuoti į aikštelę galima nuo Vytauto gatvės pusės.

Iš viso iš Kelių priežiūros ir plėtros programos asfalto dangų atnaujinimui Kėdainiuose skirta 64 tūkstančiai eurų.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. jvj

    O kada tvarkomi bus priešais kiemai? Aikštėlę tvarko,suoliukus stato, o kiemai neivažiuojantys,kaip 2015 šiluminės trasas tvarkė niekada nebuvo sutvarkyta , lb įdomu kodėl pasirašyta buvo atsakingų asmenų dėl darbų priėmimo? o 2016 asfaltuotas tik dalis kiemo ir ten tik kur gyveno ponia Tamuliene?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.