Ne vienerius metus viešinta problema dėl automobilių parkavimo prie pagrindinių Kėdainių miesto gydymo įstaigų pamažu juda iš mirties taško.

Laikina automobilių stovėjimo aikštelė Kėdainių ligoninės pašonėje įrengta praėjusį penktadienį.

Laikina automobilių stovėjimo aikštelė Kėdainių ligoninės pašonėje įrengta praėjusį penktadienį.

Ilgą laiką tik kalbėta, kad prie ligoninės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro labai trūksta automobilių stovėjimo aikštelių.

Dabartiniai rajono vadovai dar pačiomis pirmomis darbo savaitėmis aplankė medikus ir išklausė jų aktualijų. Tarp pokalbių apie gydymą nuskambėjo ir gydymo įstaigų vadovų prašymas spręsti automobilių parkingo klausimą. Buvo pažadėta tai pabandyti sutvarkyti.

Jau sutarta, kad bus įrengtos net kelios aikštelės statyti automobilius gydymo įstaigų prieigose, tačiau tam reikia ir laiko, ir lėšų. Kol projektai rengiami, problema palengvinta kitu būdu – prie ligoninės įrengta laikina automobilių stovėjimo aikštelė.

Aikštelės įrengimu teko pasirūpinti Valentinui Tamuliui (dešinėje).

Aikštelės įrengimu teko pasirūpinti Valentinui Tamuliui (dešinėje).

„Tos aikštelės įrengimas kiek užtruko dėl labai objektyvių priežasčių. Visus darbus beveik suderinusiam miesto seniūno pavaduotojui iškilo sveikatos problemų, tad laikinai miesto šeimininku tapusiam Pelėdnagių seniūnui Valentinui Tamuliui teko iš naujo rūpintis aikštelės įrengimu. Praėjusį penktadienį suplanuoti darbai atlikti“, – sakė rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Valentinas Tamulis sakė, kad laikinai aikštelei skirtoje vietoje teko nugenėti medžius, išlyginti žemes, atvežti žvyro ir smulkinto asfalto. „Gerai, kad visi darbai pavyko laiku ir be jokių trukdžių buvo baigti. Nuo pirmadienio kraštiečiai jau gali naudotis laikinąja aikštele, kurioje telpa iki 25 automobilių“, – sakė kurį laiką miesto šeimininko pareigas savo rankose turėjęs Pelėdnagių seniūnas V. Tamulis.

Panašios naujienos