Sekmadienį ir pirmadienio naktį Kėdainiuose ir apylinkėse vėl liepsnojo atliekų konteineriai. Ugniagesiai skubėjo į tris iškvietimus dėl degančių šiukšlių ir plastikinių konteinerių. Net penki konteineriai šiąnakt visiškai sudegė mieste, Josvainių gatvės gale, prie garažų.

Vienas po kito

Pirmadienio naktį, 01:15 val., ugniagesiams pranešta, kad Kėdainiuose, Lauko gatvėje, mato dideles liepsnas, galimai dega namas arba atliekų konteineris. Atvira liepsna degė plastikinis tekstilės atliekų konteineris. Sudegė ir išsilydė plastikinis konteineris, sudegė ir apdegė konteineryje buvusi tekstilė, taip pat apsilydė šalia esantis plastikinis stiklo atliekų konteineris.

Paryčiais, 03:48 val., ugniagesiai vėl skubėjo į iškvietimą Kėdainiuose, Josvainių gatvėje. Šalia garažų bendrijos „Elektra“, atokesnėje vietovėje, atvira liepsna degė buitinių atliekų konteineriai. Sudegė ir išsilydė penki plastikiniai buitinių atliekų konteineriai.

Sekmadienį, birželio 13-ąją, 18:04 val. gautas pranešimas, kad Vilainių seniūnijos Vasariškių kaime, Vyturių gatvėje, dega konteineris, aplinkui daug šiukšlių. Metaliniame šiukšlių konteineryje ir 8 kv. m plote apie konteinerį degė įvairios buitinės atliekos, sukrauti nenaudojami baldai ir namų apyvokos daiktai. Užgesinta.

Visi įvykiai tiriami.

Dideli nuostoliai

Kadangi atliekų konteineriai mieste ir rajone liepsnoja ne pirmą kartą, savivaldybė patiria nemenkų nuostolių. Kaip „Kėdainių mugei“ yra teigęs Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis, savivaldybės administracija dėl sudegusių konteinerių visada kreipiasi  į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kad ištirtų įvykį ir nustatytų galimus įvykio kaltininkus, kurie atlygintų patirtą žalą. Naujų konteinerių pirkimą organizuoja Kėdainių rajono savivaldybės administracija. Vieno antžeminio konteinerio („Molok“) kaina – 1 475,21 Eur.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, „Kėdainių mugės“ inf.

„Kėdainių mugės“ nuotr.