Daugelis pastebi, kad įsigijus prekes ir atsivežus jas namo, kartais tenka skirti laiko jų išpakavimui. Tam, kad prekės saugiai pasiektų savo pirkėją, gamybinės ir prekybinės įmonės visame pasaulyje naudoja įvairiausias pakavimo medžiagas. Jų pagalba pavyksta saugiai pristatyti net ir pačius trapiausius gaminius. Didžiulė įvairovių pakavimui skirtų medžiagų yra kruopščiai parenkami kiekvieno prekių gamintojo taip, kad galima būtų garantuoti jų saugų gabenimą, ir pirkėjas, įsigijęs tokią prekę, garantuotai gautų sveiką ir nepažeistą gaminį. Suprantama, kad įmonės yra sudomintos, kad klientai liktų maksimaliai patenkinti jų parduodama produkcija, tačiau taip pat ieško būdų, kaip galima būtų ją paruošti išsiuntimui greičiau, paprasčiau ir žinoma pigiau. Būtent teisingai parinktas balansas tarp optimaliai parinktų pakavimo medžiagų ir užtikrinamo saugumo gali lemti pakankamai daug.

UAB Tesuma siūlomų pakavimo medžiagų asortimente, galima rasti pačius tinkamiausius sprendimus savo verslui. Čia yra didžiulis apsauginių profilių, tamprių ir apsauginių plėvelių, oro pagalvių, granulių, pakavimo juostų, bei įrankių pasirinkimas, kuris leis ne tik saugiai supakuoti gaminius, tačiau padaryti tai greičiau ir efektyviau.

Ieškantys pakavimo įrenginių, gali pasirinkti iš kelių sprendimų, skirtų gerokai pagreitinti ir palengvinti procesą. Norint supakuoti termo būdu, galima įsigyti įrengimus, kurie padeda gaminius aptraukti termo plėvele, kurį dažnai naudojama gėrimų, bei konservuotų produktų gamyboje. Maisto produktų rinkai yra skirti ir įrenginiai, kurių pagalba produkcija pakuojama tiek į įvairias plėveles, tiek ir į indelius. Pavyzdžiui, įrenginiai, skirti įrišimui PET ir PP juostomis, praverčia ten, kur rankinis būdas tampa nebeefektyvus. Šie gaminiai gali būti skirti tiek pakuoti po 1 daiktą, tiek ir pilnai paletei jau su produkcija. Norint greitai ir kokybiškai apvynioti prekes tampria plėvele, verta pagalvoti apie specialiai tokiems darbams skirtus įrenginius. Jų pagalba, produkcijos pakavimas įmanomas net tada, kai rankomis tai daryti užtrunka per ilgai arba iš vis yra neįmanoma. Šie įrenginiai gali apvynioti plėvele tiek aukštai ant palečių sukrautus gaminius, tiek ir ypač ilgus, kuriuos reikia supakuoti per visą jų ilgį.

Renkantis iš pakavimo medžiagų, visada verta atkreipti dėmesį į tai, kas bus pakuojama, ir kokios galimos grėsmės, gabenant gaminius. Tamprios plėvelės, dar vadinamos STRETCH, yra ypač populiarios pakavimo medžiagos. Jų panaudojimas yra ypač įvairus, nes jos tinka tiek smulkiems, tiek ir stambiems gaminiams. Jomis apvyniojamos dėžės, kad kartu laikytųsi ant palečių bei nestandartinių gabaritų prekės. Šios plėvelės yra skirtingų pločių ir tinka rankiniam pakavimui bei naudojimui specialiose mašinose. Visgi šios medžiagos dažniau naudojamos, baigiant pakavimo darbus ir apsaugo prekes tik nuo galimų subraižymų. Tačiau, jei prekės gali būti pažeistos, briaunų vietose arba turi išsikišančias dalis, kurios gali nukentėti transportuojant, tai reikia pasirūpinti papildomomis apsaugomis. Tokiu atveju, labiausiai tinkamos medžiagos yra įvairūs profiliai ir kampai. Jie leidžia apsaugoti ypač pažeidžiamas prekių dalis ir yra gaminami iš plastiko, kartono arba putplasčio.

Pakuojant prekes, kurios reikalauja ypatingo saugumo, rekomenduojama imtis papildomų priemonių, tokių kaip burbulinė plėvelė. Joje esančios orų pripildytos kameros, apsaugo nuo galimų smūgių arba kritimų. Ją taip pat galima naudoti, siekiant užpildyti laisvą vietą dėžėje tam, kad prekės nesisklaidytų. Jei tuščios vietos yra ganėtinai daug tai galima panaudoti oro pagalves arba specialias granules, skirtas tūrio užpildymui. Taip pat beveik joks pakavimas neapsieina be pakavimo juostų, kurios gali būti tiek permatomos, tiek ir papuoštos įmonių logotipais, kurie dar kartą primins pirkėjui apie tai iš kur įsigijo prekes.

Panašios naujienos