Galbūt mažų vaikų supynės? Šviečiančios supynės Kėdainių miesto parke? O gal kėdainiečio programėlė? Pasirinkti ir balsuoti galite ir už fontaną Labūnavoje.

Ir čia paminėtos dar ne visos idėjos! Visa tai gali atsirasti Kėdainių mieste ir rajone. Iš viso balsavimui pateikta 11 gyventojų siūlytų idėjų.

TRYS KATEGORIJOS, TRYS JŪSŲ BALSAI

Už projektų idėjas balsuoti gali gyvenamąją vietą Kėdainių rajono savivaldybėje deklaravę ar įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą Kėdainių rajono savivaldybėje ne jaunesni nei 16 metų gyventojai.

Balsavimas vyksta dviem būdais – elektroniniu ir popieriniu:

  • Balsavimas internetu, patvirtinus savo tapatybę elektroniniuose valdžios vartuose, vyksta Savivaldybės internetiniame puslapyje https://www.kedainiai.lt/balsavimas-idejos/1709
  • Gyventojai, neturintys galimybės balsuoti naudojantis elektroninėmis ryšio priemonėmis, kviečiami atvykti į vietos seniūniją, kur seniūnijos darbuotojos atspausdins balsavimo biuletenį ir išreikšite savo nuomonę arba atsispausdinę balsavimo biuletenį, jį užpildę ir įdėję į voką pristatykite į vietos seniūniją. Biuletenis.

Balsavimas prasidėjo birželio 17-ąją ir baigiasi liepos 17-ąją.

Balsavimas: https://www.kedainiai.lt/balsavimas-idejos/1709

BŪKIME AKTYVŪS!

Kėdainių r. savivaldybės inf.

(„K. m.” archyvo nuotr. / fotografas Algimantas Barzdžius)

Panašios naujienos