Sekmadienį nuo pat ankstyvo ryto Kėdainių pramonės rajone gaudė automobilių varikliai. Čia vyko automobilių sprinto varžybų pirmasis etapas, skirtas Kėdainių rajono mero taurei laimėti. Norint laimėti šį trofėjų, varžybų dalyviams iš viso teks įveikti tris etapus, kurie, planuojama, kai tik atšils orai, vyks toje pačioje vietoje – Kėdainių pramonės rajone.

Pramonės rajone vyko automobilių sprinto varžybos. Jų trasą išbandė ir rajono meras Saulius Grinkevičius, kurį keleivio vietoje pavėžėjo lenktynių dalyvis.

Į sprinto varžybas atvykęs meras Saulius Grinkevičius ir pats drąsiai lipo į lenktynių automobilį, kuriuo buvo pavėžintas lenktynių trasa.
„Man labai džiugu, kada patys žmonės rodo iniciatyvą ir patys organizuoja šventes. Esu dėkingas automobilių sporto mėgėjams, Pelėdnagių seniūnui Edvinui Pagirskui už parodytą iniciatyvą. Tikiu, kad šis renginys dalyviams patiks ir jis taps jau tradiciniu. Nes kuo daugiau įvairesnių renginių, tuo mūsų valstybinės šventės bus tik linksmesnės“, – sakė S. Grinkevičius.

Vėliau – naktinės varžybos

Į varžybas susirinko nemažai dalyvių iš visos Lietuvos. Nors jų iš anksto užsiregistravo daugiau nei šimtas, galbūt pabūgę gana lietingo ir vėsaus oro, į varžybas atvyko kiek mažiau lenktynininkų. Dalyviai, tiek profesionalai, tiek mėgėjai, varžėsi net aštuoniose skirtingų klasių įskaitose.

„Varžybos praėjo gana sklandžiai. Buvo tik vienas kartas, kuomet reikėjo traukti į griovį nuvažiavusį automobilį. Tačiau vėliau lenktynininkas tuo pačiu automobiliu galėjo tęsti varžybas. Nors oras mūsų ir nelepino, tačiau džiaugiamės, kad renginį pavyko įgyvendinti sklandžiai“, – sakė vienas iš organizatorių Gintaras Šidlauskas, autoklubo „Autoralis“ vadovas.
Kartu jis pridūrė, kad kai tik atšils orai, bus organizuojamos naktinės sprinto varžybos. Tiesa, planuojama tai padaryti kai tik pagerės orai.

Geriau trasoje, nei miesto gatvėse

Prie organizavimo aktyviai prisidėjo ir Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas.

„Šiame sporte aktyviai dalyvauju jau 37 metus, tačiau karjera jau eina link pabaigos. Tad džiugu, kad su jaunimu iš Kauno technikos kolegijos sugalvojome suorganizuoti Lietuvos šimtmečiui skirtą renginį. Smagu, kad prie organizavimo labai prisidėjo Kėdainių rajono savivaldybė. Iš viso vyks trys etapai, po kurių nugalėtojams bus įteiktos gražiosios meto taurės“, – sakė E. Pagirskas. Jis pridūrė, kad varžybose dalyvauti užsiregistravo nemažai jaunimo.

„Galbūt geriau, kad jie išsikrautų ir lakstytų trasoje, o ne miesto gatvėse“, – šyptelėjo seniūnas.
Iki pat vakaro vykusiose varžybose dalyviai turėjo kuo greičiau įveikti du ratus. Iš viso kiekvienas lenktynininkas turėjo tris bandymus. Taip pat vyko ir slalomo rungtis, kurioje savo jėgas galėjo išbandyti kiekvienas norintis.

[tribulant_slideshow gallery_id=“345″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.