Šiandien, vidurdienį, Tilto g. tiltu per Nevėžį vėl bandė pravažiuoti vilkikas, ir vėl apgadino gabaritinius vartus.

Kėdainiečiai jau sunkiai besuskaičiuoja, kiek kartų kartojosi ta pati istorija. Neatidūs vairuotojai arba nepastebi, arba ignoruoja įrengtus kelio ženklus, taip padarydami ne tik materialinių nuostolių, bet ir sukeldami miestelėnams nepatogumų, mat eilinį kartą eismas tiltu vėl sustabdytas.

Įvykio vietoje jau darbuojasi kelininkai.

PAPILDYTA

Paaiškėjo, kad šįsyk tiltu važiavo ir ant jo įrengtus gabaritinius vartus apgadino Lietuvos pilietis (g. 1993 m.), vairavęs krovininį automobilį ,,Renault“. Pirminiais duomenimis, asmuo buvo blaivus, kodėl nepaisė kelio ženklų, ribojančių transporto priemonių aukštį ir svorį, aiškinasi policija.

Nepastabaus vairuotojo sukelto įvykio padarinius šalinančios AB-ės ,,Kelių priežiūra“ Komunikacijos skyriaus vadovas Rimantas Zagrebajev informavo, kad ,,įvykio metu buvo pažeisti tilto gabaritiniai vartai, nukentėjo ir metalinės konstrukcijos.

Šiuo metu įvykio vietoje dirba „Kelių priežiūros“ darbuotojai. Dedame maksimalias pastangas kuo operatyviau suremontuoti apgadintą turtą. Atidaryti automobilių eismą planuojame kuo skubiau, tačiau ne vėliau kaip šįvakar“.

ATNAUJINTA

Tiltas atidarytas

Kelininkai informavo, kad sugadintos atitvarų dalys buvo suremontuotos, eismas tiltu jau atidarytas.

,,Kėdainių mugės“ nuotr.

Panašios naujienos