Per praėjusią parą Kėdainių rajono policijos komisariate registruotos trys vagystės, taip pat turto suniokojimo bei smurto artimoje aplinkoje atvejai.

vagyste-61923977Rugpjūčio 31-ąją, pirmadienį, apie 8.00 val. 48 metų Vilainių kaimo gyventoja, atvykusi prie jai priklausančio šiltnamio, esančio Koliupės k. (Vilainių sen.), pastebėjo, kad dega vakarinė šiltnamio dalis. Apdegė medinis karkasas, išsilydė plėvelė. Žala – 5 000 eurų. Turtas nedraustas, nesignalizuotas, nesaugomas.

Tą pačią dieną gautas 46 metų Kėdainių r. gyventojo pareiškimas, kad iš bankomato, esančio Kėdainiuose, nuo jam priklausančios korteles buvo nuimta eurų. Žala – 200 eurų.

Į policiją kreipėsi 54 metų kėdainietė – tik grįžusi iš viešnagės pas mamą Dotnuvos miestelyje, ji pastebėjo, kad kažkas įsibrovė į jos namą . Vagys sugebėjo įsilaužti pro užrakintas duris. Iš miegamojo kambario komodos pavogti 4 auksiniai žiedai, auksinė apyrankė ir eurų. Žala – 2 900 eurų. Turtas nedraustas, nesaugomas, nesignalizuotas.

Tą pačią dieną dėl vagystės iš namo kreipėsi ir 48 metų moteris. Ji aiškino, kad apie 23.00 val., būdama namuose pastebėjo, kad pro nerakintas duris patekta į namą. Buvo pavogta vyriška rankinė (joje buvo piniginė, eurų, įvairūs vyro dokumentai, bankų kortelės, raktų ryšulys, mobiliojo ryšio telefonai „iPhone 5S“ ir „Nokia E66“). Žala – 1 110 eurų. Turtas nedraustas, signalizuotas, saugomas saugos tarnybos, tačiau signalizacija nebuvo įjungta.

Pirmadienį, apie 14.30 val. namuose kilo konfliktas tarp motinos ir sūnaus. Šie susipyko dėl pinigų. 49 metų sūnus, būdamas neblaivus (nustatytas 1,97 promilių girtumas), iškeikė įvairiais necenzūriniais žodžiais savo 72 metų mamą. Sūnus, įsmeigęs peilį į stalą, reikalavo atiduoti banko korteles, metė telefoną į sieną, sugriebęs mamai už kairės rankos stipriai suspaudė, o kita ranka sugriebęs už palaidinės mamą patąsė. Dėl patirtos rankos traumos ir streso moterį apžiūrėjo atvykę medikai, tačiau su medikais moteris vykti atsisakė. Sūnus uždarytas į areštinę.

Kėdainių PK ir „Kėdainių mugės” inf. 

 

Panašios naujienos