Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba praneša, kad vakar Kėdainių rajone gelbėtojai apsaugojo vaikus nuo širšių antpuolio, suteikė pagalbą ligoniui ir užgesino gaisrą daugiabutyje.

Širšių lizdas

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus (Pėdžių g. 19) patalpoje širšės susisuko lizdus ir prasigraužė į sieną.

Baiminantis, kad vabzdžiai gali sugelti stovyklaujančius 35 vaikus, buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. Atvykę gelbėtojai du širšių lizdus išpurškė „Bros” nuodais ir nuėmė.

Išgraužtos širšių skylės sienoje buvo užpurkštos makrofleksu.

Pasigedo kaimynas

Josvainių seniūnijos Vainikų kaimo Lakštingalų gatvės gyventojas, keletą dienų negalėjęs susisiekti su kaimynu, kreipėsi į ugniagesius gelbėtojus dėl pagalbos atidaryti duris.

Gelbėtojai laužtuvu duris atidarė, įleido medikus ir policijos pareigūnus. Viduje rastas vyras buvo sąmoningas, jis perduotas medikų apžiūrai.

Bute užsidegė šaldytuvas

Vakar, apie 21 val., kėdainietis gelbėjimo tarnybai pranešė, kad ant penkiaaukščio Kėdainių Chemikų gatvės 13-to namo stogo mato juodus dūmus. Iš kur ėjo dūmai buvo neaišku.

Dėl važiuojamojoje Chemikų gatvės dalyje stovėjusių automobilių ugniagesiams buvo sudėtinga privažiuoti prie namo. Atvykę jie pajuto dūmų kvapą. Iš ventiliacijos angos veržėsi dūmai. 21.21 val. buvo evakuota 15 laiptinės gyventojų.

Išdaužus buto lango stiklą buvo patekta į buto vidų, kuriame degė šaldytuvas ir siena. 21.36 val. ugniagesių grandis pradėjo darbą.

Gaisro metu apdegė šaldytuvas ir 3 m² sienos, aprūko visos buto lubos.

Kauno APGV inf.

Panašios naujienos