„Galiu tik pasidžiaugti, kad pagaliau sulaukėme ilgus metus žadėtos vadinamojo Labūnavos kelio rekonstrukcijos. Tai svarbus įvykis daugelio kėdainiečių gyvenime. Reikia tik gerų oro sąlygų, kad darbai nestrigtų ir kelio tvarkymas eitųsi sklandžiai“, – nuvykęs apžiūrėti Labūnavos kelio tvarkymo sakė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Pasak Kėdainių rajono mero S. Grinkevičiaus, Labūnavos kelio remontas – svarbus įvykis kraštiečių gyvenime.

Pasak Kėdainių rajono mero S. Grinkevičiaus, Labūnavos kelio remontas – svarbus įvykis kraštiečių gyvenime.

Rajono vadovo teigimu, Labūnavos kelias – labai intensyvus ir svarbus nemažai daliai kraštiečių: „Šiuo keliu važiuoja daug krašto bendruomenės narių. Ne vienerius metus buvo prašoma kelią tvarkyti, nes jis siauras, nesaugus, ištrupėjusiais kraštais. Gera matyti pradėtus darbus. Suprantama, kad kurį laikią teks susidurti su nepatogumais, bet jie bus tik laikini.“
Rekonstrukcijos darbus pagal Lietuvos kelių direkcijos užsakymą Labūnavos kelyje atlieka akcinės bendrovės „Kauno tiltai“ specialistai. Bendrovės statybų vadovo Vilmanto Kabošiaus teigimu, kelias bus tvarkomas iki lapkričio pradžios. „Pagal parengtą rekonstrukcijos projektą turime praplatinti kelią – važiuojamoji dalis platės iki septynių metrų, atsiras apie du kilometrus atitvarų, iki saugumo sumažinsime kalnelius, šalinsime saugumui trukdančius medžius, be to, pastatysime 16 naujų autobusų stotelių. Kol mažinsime kalnelius, nuo balandžio 1 iki birželio 30 dienos remontuojamame kelyje bus ribojamas eismas. Prašome kėdainiečių būti supratingais ir, esant galimybei, išvengti šio kelio. Pašiliuose gyvenantys žmonės bus praleidžiami važiuoti tvarkomu keliu, o labūnaviškiai bus nukreipiami apylanka Saviečių kaimo link į „Via Balticą“. Manau, kad problemų neiškils“, – sakė V. Kabošius.

Kelininkai darbų ėmėsi labai entuziastingai ir ruožą nuo Pelėdnagių žiedo iki Labūnavos gyvenvietės žada baigti tvarkyti iki lapkričio mėnesio.

Kelininkai darbų ėmėsi labai entuziastingai ir ruožą nuo Pelėdnagių žiedo iki Labūnavos gyvenvietės žada baigti tvarkyti iki lapkričio mėnesio.

Labūnaviškiai sužinoję apie kelio rekonstrukciją pagaliau lengviau atsiduso. „Galų gale ir mes galėsime važinėti kaip civilizuoti žmonės. Tas kelias buvo labai nesaugus. Ne kartą rašėme įvairius raštus prašydami kelio remonto. Ne vienas kaimo žmogus ir avarijų patyrė, ir automobilius apgadino, važiuodamas duobėtu ir labai siauru keliu. Kol kelią tvarkys, tikrai pakentėsime. Suprantame, kad be šiokių tokių nepatogumų norimo rezultato neturėsime“, – sakė labūnaviškė Rita.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.