Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, padedant visuomenei, operatyviai nustatė tris įtariamuosius, kurie Josvainių miestelyje liepos 26 d. įvykdė padegimą.

policija-policininkai-66763858Tai – Kėdainių miesto gyventojas, anksčiau teistas S. A., Josvainių miestelio gyventojas, anksčiau neteistas H. D. U. ir neteistas, bet policijai gerai žinomas G. R. Visi jaunuoliai – dvidešimties metų amžiaus.

47 metų josvainietė į policiją kreipėsi teigdama, kad liepos 26- osios naktį, apie 00.30 val. į jos buto balkoną buvo įmestas degantis plastikinis butelis, nuo kurio užsidegė balkone buvę kilimas ir linoleumas, apdegė siena. Žala – 300 eurų.

Kauno apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo, visuotinai pavojingu būdu, padegant ir dėl to galėjo nukentėti žmonės.

Kauno apskrities policija gyventojus ragina pastebėjus įtartinus asmenis prie parduotuvių, gyvenamųjų namų ir pan., nedelsiant pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.