„Mes norime įgyvendinti projektą, kuris padėtų mokyklas padaryti saugesnes ir jaukesnes. Projektas apjungia septyniolika Kauno apskrities mokyklų ir bus vykdomas dvejus metus“, – sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis.

„Atžalyno“ gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis iš pareigūno D. Joneikio gavo pažymėjimą, liudijantį apie gimnazijos dalyvavimą projekte „Svajonių mokykla“.

„Atžalyno“ gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis iš pareigūno D. Joneikio gavo pažymėjimą, liudijantį apie gimnazijos dalyvavimą projekte „Svajonių mokykla“.

Pareigūnas prevencinį projektą „Svajonių mokykla“ išsamiai pristatė ne tik veiklose dalyvausiančių Akademijos ir „Atžalyno“ gimnazijų bei Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos vadovams, mokiniams bei jų tėvams, bet ir savivaldybės atstovams.

Projekto kūrėjas ir koordinatorius akcentavo, kad septyniolika mokyklų suburiamos į komandą, kuri vykdys intensyvią prevencinę veiklą, bus organizuojami įvairūs renginiai. „Labai svarbus bus mokymo įstaigų tarpusavio bendradarbiavimas ir bendravimas. Svarbiausias dalykas neslėpti mokyklose egzistuojančių problemų. Jas mažinti galima įvairiomis priemonėmis. Tikiu, kad pasieksime tikslą ir pokyčiai bus tik geri“, − sakė pareigūnas.

D. Joneikis įteikė projekte dalyvausiančių Kėdainių mokyklų vadovams pažymėjimus, liudijančius apie jų norą prisidėti kuriant svajonių mokyklas. „Viskas įmanoma. Reikia norėti, svajoti ir veikti“, − pažymėjo D. Joneikis.

Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis pasidžiaugė gražia kolegų iniciatyva ir sakė, kad Kėdainių pareigūnai geranoriškai talkins visose projekto veiklose.

Projekto pristatyme dalyvavę mokinių tėvai vienbalsiai tvirtino, kad nori, jog mokyklos būtų saugios: „Vaikams reikia užimtumo ir įdomių pramogų. Kai nelieka tuščio laiko, tada nelieka ir noro chuliganauti bei krėsti šunybes. Tikimės, kad pareigūnai sudomins vaikus gerais darbais.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.