Pažeidimų keliuose mastai nepaliauja stebinti. Vos per savaitę vienoje Kauno apskrityje nustatytas net 621 greičio viršijimo atvejis, sulaikyti 26 neblaivūs vairuotojai, 19 asmenų neturėjo teisės apskritai sėsti prie vairo.         

Savaitgalio metu Kauno apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Jų metu policijos pareigūnai Kauno mieste ir rajone, Jonavos mieste ir Kėdainių rajone patikrino daugiau nei 7 tūkst. transporto priemonių bei išaiškino 23 neblaivius vairuotojus (girtumo laipsnis svyravo nuo 0,42 prom. – sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojui, iki 1,66 prom. – automobilio vairuotojui.). Taip pat Kaune ir Kėdainiuose išaiškinti trys neblaivūs paspirtukų vairuotojai (0,64 prom.; 0,77 prom.; 1,04 prom.).

Iš viso per savaitę Kelių policijos pareigūnai nustatė 26 neblaivius automobilio vairuotojus ir 19 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Vykdytų priemonių metu policijos pareigūnai užfiksavo ir kitų KET pažeidimų. Per savaitę mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksuotas net 631 greičio viršijimo atvejis. Ir tai – tik vienos savaitės ir vienos apskrities duomenys. Žinant, kad šalyje yra 10 apskričių ir metuose yra 52 savaitės, Kelių eismo taisyklių pažeidimų skaičiai išties baugina.

Pareigūnai ne šiaip sau ragina visus keliuose elgtis atsakingai, nes kaip rodo nelaimių keliuose statistika, ne visi eismo dalyviai saugiai pasiekia savo kelionės tikslą.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 13 eismo dalyvių (pernai iki lapkričio mėnesio pabaigos – 15), dar 619 sužeisti (pernai iki lapkričio mėnesio pabaigos – 563).

Parengta pagal Kauno apskr. VPK inf.

Policijos nuotr.

Panašios naujienos