Pastarosiomis dienomis kelių policijos pareigūnai dar intensyviau vykdo vairuotojų kontrolę, siekdami eliminuoti iš eismo neblaivius vairuotojus. Sekmadienį Kėdainių rajone sulaikyti 3 apsvaigę asmenys, vienas vakar naktį, o pirmadienio vakarą įkliuvo dar vienas ,,laimikis“.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, sausio 15 d. apie 21 val. 20 min. J. Basanavičiaus g. pareigūnai sustabdė automobilį BMW ir patikrino vairuotojo blaivumą. Paaiškėjo, kad prie vairo sėdėjęs vyras (g. 1994 m.) yra neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,77 promilės. Už tai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Tikrins ir pėsčiuosius bei dviratininkus

Sausio 17–19 ir 26–28 dienomis bus sustiprinta pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų kontrolė, atkreipiant dėmesį, į matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimą tamsiuoju paros laiku. Reidai vyks įvairiose miesto ir rajono vietovėse.

Sausio 22–24 dienomis policijos dėmesys bus sutelktas į pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę.

Prevencinės priemonės bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai dirbs viešuoju, neviešuoju ar mišriuoju patruliavimo būdu.

Policija eismo dalyviams primena: atsakingai elkitės kelyje, būkite drausmingi, tamsiuoju paros metu dėvėkite šviesą atspindinčius drabužius arba atšvaitus, vairuodami atsižvelkite į meteorologines ir važiavimo sąlygas.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.