Praėjusią savaitę, gruodžio 9–15 dienomis, Kauno apskrities policijos Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai tikrino, kaip transporto priemonių vairuotojai bei pėstieji eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių.


Gruodžio 14 d. 14.07 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Paežerių kaime, pavojingai manevruoja automobilis „Opel“. Vienas iš policijos pareigūnų ekipažų, operatyviai sureagavęs į gautą informacija, minėtame kaime pastebėjo priešpriešais atvažiuojantį automobilį „Opel“ be priekinio bamperio su  valstybiniais numeriais.

Įjungus tarnybinio automobilio švyturėlius ir garsinį signalą, bandyta stabdyti automobilį, tačiau šio vairuotojas nevykdė pareigūnų teisėtų reikalavimų sustoti ir padidinęs greitį nuvažiavo.

  Privažiavus Okainio kaimą, automobilio vairuotojas pasuko į laukus ir toliau nestodamas važiavo, kol įvažiavo į A8 kelią ir pasuko Pavermenio kaimo link. Važiuodamas A8 keliu, „Opel“ vairuotojas dideliu greičiu manevravo tarp automobilių vis išvažiuodamas į priešpriešinį eismą, taip sukeldamas pavojų kitiems eismo dalyviams.


Galiausiai, ties Vidulaukių kaimu bandydamas pasukti, vairuotojas nesuvaldė vairuojamos transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir užklimpo. Vairuotojui (gim. 1994 m.), kuris sunkiai orientavosi aplinkoje, nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,97 prom.

Kartu su juo važiavusiam vyrui (gim. 1989 m.) – 1,90 prom. Taip pat nustatyta, kad transporto priemonė nėra apdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, o vairuotojas neturi teisės vairuoti transporto priemones, nes nėra jos įgijęs.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.