Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai atlieka tyrimą dėl plėšimo, kuomet vasario 14 d. apie 20.30 val. Kėdainiuose, Žemaitės g., kėdainiečiui netikėtai trenkė šalia buvęs nepažįstamas vyras. Nukritus ant žemės, iš vyro buvo pavogta piniginė, kurioje buvo grynieji pinigai, asmens tapatybės kortelė ir įvairios nuolaidų kortelės. Padaryta turtinė žala siekia apie 7000 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.    

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 63 670 arba rašyti el. p. reda.svilpiene@policija.lt.

Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.   
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.