IMG_8659

Policijos komisariate vyko atvirų durų dienos.

Kėdainių rajono Policijos komisariate visą trečiadienio popietę buvo juntamas nekasdienis, jaunatviškas šurmulys – čia vyko tradicinės Atvirų durų dienos.

„Šiandien pas mus apsilankė apie 350 vaikų ir jaunimo, atvykusių iš viso Kėdainių rajono. Džiaugiamės, kad vyresnieji mokiniai itin aktyviai domisi policininko profesija, teiravosi, ko reikia, norint tapti policijos pareigūnu. Žinoma, kad būtų geras pareigūnas, žmogus turi pasižymėti valingumu, sąžiningumu, stiprumu bei, žinoma, degti dideliu noru“, – sakė Reda Švilpienė, Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė.

Pasak pareigūnės, tokių pažintinių renginių metu atsiranda ne tik norinčiųjų papildyti policininkų gretas – atsiranda ir jaunuolių, pasiryžusių tapti jaunaisiais policijos rėmėjais.

„Mūsų komisariatas gali didžiuotis savo gretose turintis bene gausiausią būrį jaunųjų policijos rėmėjų. Jų turime apie 40. Jie – aktyvūs, puikūs mūsų pagalbininkai. Esame jiems labai dėkingi“, – sakė R. Švilpienė.

Jaunieji policijos rėmėjai.

Jaunieji policijos rėmėjai.

Vaikai ir jaunimas iš arti galėjo pamatyti, kaip kriminalistai ima pirštų antspaudus, pasimatuoti riaušes malšinančio pareigūno šalmą, pakilnoti ir iš arti apžiūrėti pareigūnų naudojamus ginklus. Bene daugiausiai įspūdžių paliko tarnybinio šuns parodomoji programa – šis keturkojis pareigūnas yra didelis pareigūnų pagalbininkas, padėjęs išaiškinti ir sulaikyti ne vieną nenaudėlį. Tradiciškai, vaikai galėjo pasėdėti tarnybiniuose automobiliuose, įjungti švyturėlius ir „pažvyginti“ sirenas.

Vaikai iš policininkų gavo ir dovanų – visi kartu po atviru dangumi skanavo garuojančią košę bei gavo atšvaitų, gyvybiškai būtinų kiekvienam pėsčiajam tamsiuoju paros metu.

Vaikai dovanų gavo atšvaitų.

Vaikai dovanų gavo atšvaitų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.