Lietuvos policija informuoja, kad šalies keliuose šį mėnesį vėl rengs patikrinimus, kurių metu dar daugiau dėmesio sulauks visi eismo dalyviai – nuo pėsčiųjų iki autobusų vairuotojų.

Iki vasario 4 d. bus sustiprinta saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolė. Taip pat pareigūnai daug dėmesio skirs pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolei.

Vasario 7–13 d. laukia griežtesnės krovininių automobilių ir autobusų patikros.

Vasario 9–11 d. numatyta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė (tamsiuoju paros metu matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas)).

Vasario 16–19 d. bus vykdoma vairuotojų, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

„Žinoma, keliuose elgtis atsakingai, drausmingai ir laikytis visų Kelių eismo taisyklių reikalavimų reikia ne tik numatomų reidų dienomis, bet ir kiekvieną dieną.  Taip pat visus eismo dalyvius raginame neviršyti greičio, laikytis saugaus atstumo, segėti saugos diržus, jokiu būdu nevairuoti apsvaigus ar neturint teisių. Tik paisydami šių reikalavimų saugiai pasieksite savo kelionės tikslą“, – teigia kelių policijos tarnybos pareigūnai.

„Kėdainių mugės“ ir Lietuvos policijos inf.

Panašios naujienos