Vasarą, kai daugiau žmonių atostogauja ir yra labiau atsipalaidavę, policija ragina nepamiršti, kad Kelių eismo taisyklės galioja ir jų reikia laikytis. Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad  rugpjūčio mėnesį policijos pareigūnai vėl rengs respublikines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones.

Iki rugpjūčio 5-osios šalies keliuose stiprinama pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė.

Taip pat bus atidžiau tikrinama, ar vairuodami vairuotojai nekalba telefonu, laikydami jį rankose,  (tam reikia naudoti laisvų rankų įrangą) ir ar neužsiima kokia kita pašaline, su vairavimu nesusijusia veikla.

Rugpjūčio 8–14 d. bus vykdoma transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolė, inicijuota Europos kelių policijos tinklo ROADPOL.

Rugpjūčio 13–16 d. vyks transporto priemonių (įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų), vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, patikrinimai.

Informuojama, kad atsižvelgdami į eismo saugumo situaciją, apskričių vyriausieji policijos komisariatai savo prižiūrimose teritorijose gali organizuoti ir papildomas prevencines priemones.

Parengta pagal LKPT inf.

Panašios naujienos