Kėdainių rajono policijos komisariatas šįryt paskelbė dviejų dingusių moterų paiešką. Jų dingimo aplinkybės panašios – sėdusios į savo automobilius, išvyko nežinoma kryptimi bei, išjungusios telefonus, nebando susisiekti su artimaisiais.

Antradienio popietę Kėdainių rajono policijos komisariatas išplatino žinią, kad dingusi aštuoniolikametė atsirado. Tačiau Krakių seniūnijos gyventoja Zita Jiešmantienė iki šiol neatsirado.

Zita Jiesmantiene

Zita Jiešmantienė.

Rugsėjo 5-ąją į policiją dėl dingusios mamos Z. Jiešmantienės kreipėsi moters sūnus. Ji rugsėjo 4-ąją, išvažiavo su automobiliu „Audi 80“ ir negrįžo. Telefonas išjungtas. Zita Jiešmantienė yra 54 metų amžiaus, apie 1,67 m ūgio, apie 77 kg, vidutinio kūno sudėjimo, trumpų žilų plaukų, kaip apsirengusi, sūnus nežino.

Policijos pareigūnai prašo atsiliepti visus, kurie gali suteikti informacijos apie dingusį asmenį, kreipkitės į Kriminalinės policijos skyriaus tyrėją Kristiną Arštikytę (Kėdainiai, A. Mickevičiaus g. 25, 100 kab.), tel. 8 347 68 725, arba skambinti tel. 112, pasitikėjimo telefonu 8 37 30 30 50.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.