Lietuvos policija perspėja gyventojus apie platinamas melagingas SMS žinutes, kuriomis skleidžiama klaidinanti informacija – gyventojai kviečiami rinktis į nesankcionuotą renginį pirmadienio vakarą. „Keliu trispalvę už Lietuvą“ liepos 10 d. pirmadienį, 20.00 val. Katedros aikštė, Vilnius. LŠS“, – tokias SMS žinutes pirmadienį savo telefonuose išvydo dalis Lietuvos gyventojų.

Pareigūnai pažymi, jog tai – klaidinanti informacija ir kviečia gyventojus rinktis antradienį, pasitikti iš Kijevo bėgikų nešamą Ukrainos vėliavą ir dalyvauti akcijos „Keliu vėliavą už Ukrainą“ baigiamajame koncerte Lukiškių aikštėje.

Lietuvos šeimų sąjūdis suskubo atsiriboti

LŠS trumpiniu SMS žinutėse pasirašę siuntėjai, anot Lietuvos šeimų sąjūdžio (LŠS), neturi nieko bendra su organizacija. „Pranešame visuomenei, kad ką tik sukurtas netikras Lietuvos šeimų sąjūdžio puslapis. Jame mūsų organizacijos vardu skelbiami raginimai rengti mums nežinomus protestus NATO susitikimo Vilniuje metu.

Oficialiai pareiškiame, kad su šiuo puslapiu, turinčiu tik 4 sekėjus, neturime nieko bendra. Tai provokacija prieš Lietuvos šeimų sąjūdį“, – sekmadienį oficialioje Facebook paskyroje pranešė organizacija.

Dėl provokacijos Lietuvos šeimų sąjūdis praneša kreipęsis į Facebook administraciją, Generalinę prokuratūrą ir policiją.

ELTA