Pas Kėdainių rajono gyventoją atvykę policijos pareigūnai tuščiomis neišvažiavo, mat vyriškis turėjo neleistinų daiktų – šaunamąjį ginklą, šaudmenų. Už neteisėtą jų disponavimą gresia iki penkerių metų nelaisvės.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad vasario 19 d. apie 01.40 val. Kėdainių r., Pelėdnagių sen., Vainiūnų k., pastate sulaikytas vyras (g. 1958 m.), pas kurį rastas savadarbis graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu, duslintuvu ir prožektoriumi, taip pat rasti du šoviniai ir dvi tuščios šovinių tūtelės. Visi minėti daiktai paimti. Aiškinamasi, kokiu tikslu asmuo buvo apsiginklavęs, iš kur gavo visą šią amuniciją ir kur naudojo.

Vyrui įteiktas šaukimas atvykti į Kėdainių rajono policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d. Šiame straipsnyje rašoma, kad tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ar realizavo šaunamąjį ginklą ar šaudmenis baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Nuotrauka – asociatyvi

Panašios naujienos