Per šventes šalies keliuose eismo dalyvių srautas bus intensyvesnis nei įprastai, dėl skubėjimo gali padaugėti eismo įvykių. Policijos pareigūnai vairuotojus ragina elgtis atsakingai ir laikytis visų Kelių eismo taisyklių. Tam, kad eismo dalyviai šventinėmis dienomis per daug neatsipalaiduotų, keliuose bus rengiami policijos reidai. 

Šiandien, balandžio 15 d. pareigūnai vykdys pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę.

Balandžio 15, 21 ir 22 d. vyks vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, neturint laisvų rankų įrangos), patikra.

Balandžio 17–19 d. pareigūnai tikrins ar vairuotojai, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, vairuoja blaivūs, neapsvaigę nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Policijos pareigūnai, linkėdami visiems gražių švenčių, kviečia nesusigadinti jų neatsakingais poelgiais – nesėsti prie vairo apsvaigus ar neturint tam teisių, neviršyti greičio, vaikus vežti jiems skirtose kėdutėse, atsargiai manevruoti automobilių stovėjimo aikštelėse ar daugiabučių kiemuose.

Dviratininkai, paspirtukininkai bei pėstieji taip pat turi laikytis numatytų reikalavimų.

Tegul jūsų šventės būna saugios!

Parengta pagal Lietuvos kelių policijos tarnybos inf.

Panašios naujienos