Savaitgalį Kėdainiuose girtas jaunuolis nesuvaldė automobilio, užvažiavo ant šaligatvio bortelių, o po to, lyg niekur nieko, nuvažiavo toliau. Tačiau įvykį matęs liudininkas paskambino policijai…

Kaip teigia Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė, „vasario 3 d. 22.40 val. buvo gautas skambutis iš vyro, įvykio liudininko, kuris matė, kaip automobilis „VW Golf“ Tilto g. užšoko ant šaligatvio bortelių, pametė ten savo posparnį, bet nesustojo ir nuvažiavo į Senosios Rinkos aikštę (Paeismilgio g.). Vairuotojas iš automobilio išlipo ir pabėgo, o iš automobilio aikštėje išbėgo tepalas.

Pagal šį pranešimą informacija buvo perduota ir policijai, ir ugniagesiams gelbėtojams, kurie nuvažiavo išvalyti teršalų.“

„1 m² plote išsilieję teršalai nupurkšti naftos produktų skaidikliu, neutralizuoti biriu sorbentu ir surinkti“, – apie ugniagesių atliktus darbus informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Policija išsiaiškino, kas kaltas

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, netrukus po įvykio, pareigūnai nustatė, kad automobilį galimai vairavo vyras (gim. 2005 m.), kuriam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,65 prom.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281-1 str. 1 d.

Kėdainių mugės“, BPC, Kauno PGV ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.