Tryliktukai „Nevėžio“ futbolininkams buvo lemtingi gerąja prasme – birželio 13-ąją 13 valandą startavusiose trylikto turo rungtynėse kėdainiečiai Radviliškyje 6:1 (2:0) sutriuškino „Lokomotyvą“ ir Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėse aštuoniolikos komandų rikiuotėje išsiveržė į lyderius.

ivartisKėdainių futbolininkai šioje dvikovoje jautėsi užtikrintai ir įvarčius pradėjo rinkti jau pirmojo kėlinio pradžioje. 14 susitikimo minutę pirmą kartą šeimininkų vartininką nuginklavo G. Kulbis. 29 minutę pirmąjį iš trijų šiose rungtynėse įvartį pelnė T. Markevičius, kitus dusyk atakas taikliai užbaigęs 65 ir 83 minutėmis. Be šių futbolininkų „Nevėžio“ gretose dar pasižymėjo R. Mikuckis (50 minutę) ir E. Kugys (70 minutę).

Šeimininkams paguodos įvartį 89 minutę uždirbo M. Ligeika.

Po šios įtikinančios pergalės „Nevėžis“ savo sąskaitoje turi 30 taškų ir dviem taškais lenkia kaimyninę Jonavos „Lietavą“.