Rytoj, šeštadienį, liepos 11 d., Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai LFF I lygos pirmenybių 6-tojo turo rungtynes žais Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione (Aušros g. 42B), su Kauno „Hegelmann“.

Kauno „Hegelman“ po penkių turų turnyro lentelėje žengia pirmas (4 pergalės ir 1 lygiosios). „Nevėžis“ – šeštas (2 pergalės, 1 lygiosios, 2 pralaimėjimai).

Tarp rezultatyviausių lygos futbolininkų – du „nevėžiečiai“ Evaldas Kugys ir Aretas Gėgžna, per 5 rungtynes įmušę po 4 įvarčius. Būsimo varžovo „Hegelmann“ gretose rezultatyviausias Vilius Armanavičius, taip pat pasiekęs 4 įvarčius.

Trys įvarčiai – kapitono

Prieš savaitę, penktojo turo rungtynėse namuose „Nevėžis“ nesunkiai rezultatu 4:0 (1:0) įveikė pergalės skonio šių metų čempionate dar nepatyrusią Kretingos „Miniją“.

Įvarčius į kretingiškių vartus įmušė: E. Kugys 45’, 87’ ir 90+3’ bei A. Gėgžna 56’.

„Minijos“ košmaras Kėdainiuose

Kaip rašoma tinklapio pirmalyga.lt apžvalgoje, rungtynes lydėjęs lietus, neatšaldė atakuojančio „Nevėžio” užsidegimo. Tarsi norėdami įrodyti, kad nesėkmės starte – tik atsitiktinumas, kėdainiečiai visų rungtynių metu žaidė pranašiau ir aštriau.

Ypač tai išryškėję antroje susitikimo pusėje, kai įvarčiai pasipylė į jau pavargusių svečių vartus. „Nevėžio” puolimą ant savo pečių „tempiantys” E. Kugys ir A. Gėgžna, atrodę, nieko prieš tą daryti ir toliau. Visi pasiekti įvarčiai šį kartą – jų sąskaitoje, Aretas sugebėjo įmušti iš labai neįprastos situacijos, beveik gulėdamas, o komandos kapitono Evaldo „užsikirtimai” ir elegantiški smūgiai į vartų kampus tapo vakaro košmaru „Minijos” gynybai.

Vejasi lyderį

„Nevėžis” antrą kartą iš eilės namuose muša 4 įvarčius ir pradeda vytis kiek nutolusį lyderių traukinį. O „Minijos” reikalai kur kas liūdnesni – ir šiame susitikime kretingiškiai nesugebėjo pateikti svarių argumentų prie varžovų vartų, o gintis visas rungtynes yra labai sunku….

Namuose kitas rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais liepos 17 d., penktadienį, 17:30 val. su Šiaulių „Šiauliais“.

Panašios naujienos