Iš Kėdainių krašto prieš kelerius metus į Angliją tarptautino verslo Loughborough universitete studijuoti išvykusi Gabrielė Naujalytė šiuo metu gyvena Lesteryje (Leicester). „Dirbu mėgstamą darbą, tobulinuosi, turiu turiningą laisvalaikį, puikių draugų“,  – sakė kartu su širdies draugu gyvenanti Gabrielė.

Jauna mergina – puikus pavyzdys tolimesnio kelio studijų kryžkelėje atsidūrusiam jaunimui. „Visiems galėčiau patarti netinginiauti, išnaudoti visas galimybes, kuo daugiau pamatyti bei patirti. Aš tikiu, kad gyvenimo patirtis slepiasi ne amžiuje, bet nuveiktuose darbuose bei patirtuose gyvenimo iššūkiuose. Būkite drąsūs, imkite iš gyvenimo, ką jis pasiūlo, ir gyvensite prasmingai bei būsite laimingi“, – optimizmo nestokoja G. Naujalytė.

Gabrielė universitete įgijo daug gerų ir šaunių draugų.

Gabrielė universitete įgijo daug gerų ir šaunių draugų.

„Atžalyne“ – geri pamatai
Gabrielė sėkmingai mokėsi ir puikiais įvertinimais baigė „Atžalyno“ gimnaziją. Ji buvo stropi mokinė, kuriai gerai sekėsi ir matematika, istorija, ir kalbos. Mergina dar būdama moksleivė pradėjo papildomai lankyti užsiėmimus Kalbų mokykloje. Joje išgirdo daug informacijos apie galimybę mokytis užsienyje. „Studijos užsienyje mane traukė tuo, kad nuo mažens buvau smalsi. Nuolat domėjausi įvairiomis kultūromis, šalimis. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybių su tėveliais daug keliauti ir kasmet pamatyti vis kitų kraštų. Rinkdamasi studijas Anglijai atidaviau pirmenybę, nes laisvai kalbėjau angliškai. Savo pasirinkimu likau labai patenkinta. Juk sutikau įvairių žmonių, įgijau bendravimo patirties, sužinojau daug naudingų dalykų“, – savo pasirinkimą paaiškino G.  Naujalytė.
Darbas kupinas iššūkių

Baigusią universitetą Gabrielę pasveikino ir širdies draugas Rhys.

Baigusią universitetą Gabrielę pasveikino ir širdies draugas Rhys.

Dabar kraštietė dirba vienos didžiausių departamentinių parduotuvių „Selfridges“ pirkimų departamente. Labai džiaugiasi savo darbu, nes kiekviena diena būna skirtinga ir pilna naujų iššūkių. „Esu atsakinga už bendradarbiavimą su tiekėjais, kurie aptarnauja mūsų restoranus ir maisto departamentus. Iš viso Anglijoje turime keturias departamentines parduotuves. Aš jas dažnai lankau, turiu kiekvienoje padirbėti bent kartą per mėnesį. Pirkimų srityje esu dirbusi ir anksčiau, kai atlikau darbo praktiką studijuodama. Kurį laiką gyvenau Milton Keynes mieste. Ten dirbau amerikiečių kompanijos „Amway“ Europos pirkimų skyriuje. Dabar karjeros vingiai nubloškė į Lesterį“, – sėkminga karjera džiaugėsi kraštietė.
Puikūs studentiški prisiminimai
Būdama smalsi, norėdama pažinti pasaulį ir būti savarankiška, Gabrielė dar studijų metais vieną vasarą atostogas išnaudojo dirbdama prabangiame italų restorane Frankfurte Vokietijoje. „Nors ir sunkiai tada dirbau, tačiau susitaupiau tiek, kad su drauge traukiniais išmaišėme didelę dalį Europos – aplankėme Prancūziją, Ispaniją, Italiją – iš viso pabuvome net dvylikoje miestų“, – turiningai išnaudotą studentišką vasarą prisiminė mergina. Gabrielė neslepia, kad darbas restorane jai labai patiko. Ji paskutiniais universiteto studijų metais dirbo vadybininke asistente vietiniame meksikietiško maisto restorane. „Restorano vadyba man visada buvo labai prie širdies, būtų puiku vėlesniame gyvenimo etape turėti nuosavą restoraną!“ – vieną svajonių išdavė G. Naujalytė.
Dalis širdies – gimtinėje

Grįžusi į Lietuvą Gabrielė su tėveliais aplanko gražiausias gimtinės vietas. Visai neseniai Naujalių šeima žvalgėsi po Rumšiškes.

Grįžusi į Lietuvą Gabrielė su tėveliais aplanko gražiausias gimtinės vietas. Visai neseniai Naujalių šeima žvalgėsi po Rumšiškes.

Gabrielė nepamiršta Lietuvos – mergina bent tris kartus per metus aplanko gimtinę. Sugrįžusi su tėveliais stengiasi pakeliauti po gražiausias Lietuvos vietas. „Lietuva ir Kėdainiai man labai svarbūs. Internete seku visas naujienas, kas vyksta gimtajame krašte. Taip pat atvirai bendrauju su buvusiais klasės draugais, kurių dalis irgi įsikūrę užsienyje. Su namiškiais per socialinius tinklus bendrauju kone kasdien. Galima sakyti, kad dalis mano širdies yra likusi Kėdainių krašte“, – sakė G. Naujalytė.
Dabar Gabrielę supa labai įvairūs žmonės: „Aš labai džiaugiuosi visais bičiuliais – bendradarbiais, mokyklos bei universiteto draugais. Tarp jų yra žmonių iš įvairių kraštų. Bendrauju su anglais, vokiečiais, indais, tailandiečiais, prancūzais, amerikiečiais ir daugeliu kitų. Visada stengiuosi suprasti kitokius žmones, pasimokyti iš jų bei jų papročių ir kultūros.“
Vietoje sustoti dar neketina
Laisvalaikiu Gabrielė lanko jogos užsiėmimus, o turėdama daugiau laiko vis malšina kelionių alkį – su draugu pastaruoju metu lankė Dubliną, Amsterdamą, Londoną, Kanteburį (Canterbury). Ateinantį pavasarį mergina svajoja aplankyti Braziliją, nes yra mokiusis ispanų kalbos bei domisi Pietų Amerikos kultūromis. Ji taip pat mėgėjiškai žavisi fotografija bei mada.
Paklausta, ar neplanuoja artimiausiu metu Angliją iškeisti į Lietuvą G. Naujalytė diplomatiškai atsakė: „Kol kas jaučiuosi per jauna nusistovėti vienoje vietoje, taigi nežinau, kur ir kada norėčiau apsistoti. Lietuva visada bus mano mėgstamiausia vieta, mano namai – juk visada čia leidžiu atostogas. Į gimtinę traukia nenusakomi jausmai ir artimųjų ilgesys. Džiaugiuosi, kad tėveliai visada palaiko mane ir mano pasirinkimus. Esu jiems dėkinga už visas galimybes bei keliones – jie mane išmokė mylėti darbą bei visada skatino domėtis aplinka bei pasauliu.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.