Lietuvos krepšinio lygos čempionate gražią pergalę prieš „Neptūną“ kėdainiečiams padovanoję „Nevėžio“ krepšininkai mažai kam kėlė dvejonių, jog gana lengvai bus susidorota ir su „Dzūkijos“ ekipa. Tačiau tikrovė pasirodė kitokia. Dzūkai iš Kėdainių išsivežė pergalę rezultatu 85:82 (17:18, 24:17, 23:24, 21:23).

img_0276„Nevėžio“ komanda pirmajame kėlinyje turėjo pranašumą (10:4), tačiau skirtumas greitai sumažėjo ir ketvirčiui pasibaigus šeimininkai pirmavo vos vienu tašku – 18:17.

Po pertraukėlės priekyje jau buvo „Dzūkija“ – 19:18. Šiame kėlinyje ryškiau dominavo dzūkai (41:35), o vėliau tritaškiais prabilo Gediminas Navickas – 53:42. Vis tik „Nevėžis“ atsitiesė ir tolimų metimų dėka deficitą sumažino iki minimalaus (65:66), tačiau aštuoni dzūkų taškai paeiliui svečiams leido vėl atitrūkti – 76:67. „Nevėžio“ žaidėjai nebuvo linkę pasiduoti – po banguoto trečiojo kėlinio ir gana komplikuotos dvikovos pabaigos, kai rungtynių baigtį bandė gelbėti Toni Prostranas tolimais metimais, atrodė, kad Kėdainių komanda dar gali pačiupti pergalę, tačiau stebuklas neįvyko. Trijų taškų pranašumas liko svečių pusėje.

„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė I. Smiljaničius, pelnęs 19, J.Love‘as ir J.Sinica – po 18, T. Prostranas – 16 taškų.

„Dzūkiją“ į pergalę vedė G. Navickas, pelnęs 19 taškų.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Paulius Juodis sakė, kad dvikovai su „Dzūkija“ jo auklėtiniai labai atsakingai ruošėsi, tačiau namų darbų įgyvendinti nepavyko: „Žinojom, kad alytiškiai labai kovinga komanda. Mūsų nesėkmę lėmė pralaimėti atkovoti kamuoliai. Labai nesmagu pralošti namuose, tačiau liūdėti nėra kada – reikia ruoštis kitai dvikovai.“