„Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko ištesėti pažadą – Velykoms užbaigti parduotuvės „Pušelė“ renovaciją ir ją atidaryti pirkėjams“, – parduotuvės po atnaujinimo atidarymo dieną džiaugėsi Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo direktorius Rimvydas Rasčiauskas.

Atnaujinta „Pušelė“ duris atvėrė kovo 22-ąją.

Atnaujinta „Pušelė“ duris atvėrė kovo 22-ąją.

Pasak šią parduotuvę valdančio Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo direktoriaus, Babėnuose esanti parduotuvė buvo tvarkyta maždaug prieš dešimtmetį. „Gyvenimas nestovi vietoje. Kėdainiai nuolat tvarkomi ir gražėja, tad savo indėlį į krašto puoselėjimą norime įnešti ir mes. Norėjome „Pušelę“ atnaujinti taip, kad ji taptų erdvesnė, gražesnė, jaukesnė ir patogesnė ne tik į ją ateinantiems pirkėjams, bet ir ten dirbantiems darbuotojams. Parengėme projektą, kuriuo numatėme pertvarkyti parduotuvės vidų – buvo padidintos prekybinės salės. Taip pat šiuolaikiškai atnaujinta pastato išorė. Kai pastarąjį kartą remontavome „Pušelę“ viską darėme pagal anuomet vyravusias statybines madas. Dabar laikai pasikeitė, atsirado daug naujienų, modernesnių, saugesnių bei kitokių galimybių, sprendimų ir medžiagų. Viską išnaudojome ir šiandien turime puikų rezultatą“, – sakė R. Rasčiauskas.

R. Rasčiauskas pasidžiaugė, kad pavyko ištesėti pažadą - parduotuvė sutvarkyti iki Velykų.

R. Rasčiauskas pasidžiaugė, kad pavyko ištesėti pažadą – parduotuvė sutvarkyti iki Velykų.

Parduotuvė „Pušelė“ sutvarkyta rajono vartotojų kooperatyvo lėšomis. „Labai džiaugiamės, kad mūsų užsakymą vykdę kėdainiečiai statybininkai viską atliko laiku ir kokybiškai. Jiems dėl darbų jokių priekaištų neturime. Ta pati statybininkų komanda atnaujino ir Beinaičių parduotuvę, o dabar važiuos dirbti į Krakes, kur mes įsigijome patalpas ir šiame miestelyje norime atidaryti naują parduotuvę“, – planais dalijosi R. Rasčiauskas.

Po renovacijos atidarytoje „Pušelės“ parduotuvėje pirkėjai ras daug erdvesnes patalpas ir gausesnį prekių asortimentą.

Pirkėjų patogumui - ne tik daugiau įvairių prekių, bet ir viliojanti kavos stotelė.

Pirkėjų patogumui – ne tik daugiau įvairių prekių, bet ir viliojanti kavos stotelė.

„Parduotuvėje vaizdas pasikeitė kardinaliai. Be to, kad parduotuvė tapo didesnė ir šviesesnė, čia maždaug tris kartus išaugo prekių asortimentas. Norime, kad ieškomų prekių rastų ir mažiausieji pirkėjai, ir garbūs senjorai. Parduotuvėje netrūks ir naujovių – pirkėjų patogumui įrengėme kavos stotelę, kurioje bus galima nusipirkti įvairios kavos. Taip pat užmezgėme kontaktus su ūkininkais, tad bus galima nusipirkti lietuviškų ūkių gėrybių, namuose keptų gardžių skanėstų“ permainas parduotuvėje vardijo kooperatyvo komercijos vadovė Agnė Steponavičienė.

Praėjusiais metais rajono vartotojų kooperatyvas atnaujino dvi parduotuves – mieste esantį „Papartį“ ir Aristavos kaime valdomą parduotuvę.

Prieš septyniolika metų kooperatyvas įstojo į didžiausią mažmeninių prekybos įmonių grupę Baltijos šalyse „Aibė“. Šiuo metu Kėdainių rajono vartotojų kooperatyve dirba 120 darbuotojų. Kooperatyvui priklauso 21 parduotuvė (mieste – 3), viena maitinimo įmonė ir dvi prekyvietės.

Panašios naujienos