„Sveikinu varžovus su pergale, o apie savo komandą negaliu pasakyti nieko gero – ji buvo apskritas nulis“, – taip po savo aikštėje pralaimėtų „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato rungtynių „Vytauto“ ekipai kalbėjo „Nevėžio“ strategas Ramūnas Cvirka.

„Nevėžiui“ nepavyko namuose įveikti „Vytauto“.

Nevėžiui“ nepavyko namuose įveikti „Vytauto“.

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai išsuko iš nesėkmių ruožo užtikrintai nugalėję Kėdainių krepšininkus rezultatu 78:61 (19:13, 25:13, 16:19, 18:16).

„Vytautas“ iki rungtynių Kėdainiuose buvo pralaimėjęs penkis susitikimus paeiliui.

Antrojo kėlinio pradžioje „Vytautas“ net penkias minutes neleido varžovams pelnyti taškų. Svečiai spurtavo 14:0 ir atitrūko 33:16.

„Nevėžis“ strigo tiek gindamasis, tiek atakuodamas, o varžovai puikiai kovėsi dėl kamuolių ir gana taikliai mėtė tritaškius.

Kėdainių komandos gretose jėgas išbandė naujokas Oleksandr Kolchenko. Jis žaidė kiek daugiau negu 19 minučių ir pelnė 4 taškus.

„Nevėžio“ gretose Vaidotas Volkus ir Grantas Johnsonas pelnė po 12, Darius Gvezdauskas ir Ernestas Ežerskis po 9 taškus.

„Vytautą” į pergalę vedė22 taškus pelnęs Vilmantas Dilys 22 ir 20 pridėjęs Vytautas Šulskis