Penktadienio vakarą policijos pareigūnams pranešta apie Kėdainiuose kilusį konfliktą, po kurio vienam asmeniui teko keliauti į areštinę, kitas nuvežtas į ligoninę.

Policijos departamentas informavo, kad konfliktas tarp dviejų vyrų įvyko vakar, apie 21 val. 10 min. Alyvų g. Kambaryje buvęs neblaivus (2,05 prom.) vyras (gim. 1978 m.) sužalojo kitą, septyneriais metais už save vyresnį vyrą. Nukentėjusiajam prireikė medikų pagalbos. Asmuo (g. 1971 m.) paguldytas į ligoninę. Įtariamąjį policijos pareigūnai uždarė į areštinę.

Kėdainių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 138 str. 1 d. (Nesunkus sveikatos sutrikdymas).

Šiame straipsnyje nurodoma, jog tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, bet jam nebuvo baudžiamojo kodekso 135 straipsnio 1 dalyje nurodytų padarinių, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

„Kėdainių mugės“ ir policijos departamento inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos