Po beveik dviejų mėnesių pertraukos kėdainiečiai vėl turėjo galimybę pasidžiaugti didžiuoju futbolu. Vėlų rugpjūčio 12-osios vakarą „Nevėžio“ vienuolikė jėgas bandė su „Šilutės“ futbolininkais. Šių ekipų pirmojo rato rungtynės buvo sėkmingesnės šilutiškiams, kai jie kėdainiečius įveikė rezultatu 2:0.

„Nevėžis“ dvikovoje su „Šilute“ savo gerbėjams padovanojo gražią pergalę rezultatu 3:1.

Ryškioje prožektorių šviesoje ir gana gausiai Kėdainių aistruolių palaikomoje dvikovoje „Nevėžis“ išplėšė nelengvą pergalę rezultatu 3:1 (0:1).

Dvikovos pradžioje gana padriką žaidimą žaidę šeimininkai atsitiesė antrojoje rungtynių pusėje. 65 minutę rezultatą išlygino Alison Pierre Moreira E Silva. Po 14 minučių jis dar kartą nuginklavo šilutiškių vartininką. Galutinį pergalingą tašką šiame 90 minutę susitikime padėjo Lukas Sipavičius, „Nevėžiui“ pelnęs“ trečiąjį įvartį.

Pirmąjį įvartį į šilutiškių vartus Kėdainių futbolo sirgaliai sutiko itin audringai.

Ši pergalė Kėdainių futbolininkams nedidelė kompensacija po skaudaus pralaimėjimo Jonavoje, kai „Nevėžis“ turėjo pripažinti „Lietavos“ pranašumą rezultatu 7:0.

Kitas rungtynes savo aikštėje „Nevėžis“ žais rugpjūčio 15 dieną, šeštadienį, 15 valandą su Vilniaus „MRU“ komanda.