Penktadienį „Optibet Pirmos lygos” 11-to turo rungtynėse Kėdainių „Nevėžis” – Kauno BE1 NFA netruko intrigos. Kai atrodė, kad „Nevėžio” pergalė – jau ranka pasiekiama, rezultatą išlyginęs įvartis į savo vartus sukėlė temperatūrą Kėdainių stadione.

„Rungtynes vaikinai pradėjo labai gerai. 20 min. žaidėme vieną geriausių savo atkarpų šiame sezone, – apie pergale 3:2 (1:1) pasibaigusias „Optibet Pirmos lygos” rungtynes su Kauno BE1 NFA sakė Kėdainių „Nevėžio” treneris Darius Gvildys.

Jau 14-tą min. „Nevėžio” legionieriaus Rosin Christian Bella pasiųstas kamuolys spurdėjo svečių Kėdainių stadione vartuose. Kėdainiečiai turėjo progų padvigubinti rezultatą, tačiau jos nepasibaigė įvarčiais. O svečiai 29-tą min. rezultatą išlygino. – 1:1

Po pertraukos kauniečiams nepasisekė realizuoti keleto savo smūgių į „Nevėžio” vartus – juos sėkmingai saugojo vartininkas Robertas Granauskas. 50-tą min. vėl šiose rungtynėse pasižymėjo R. Ch. Bella ir kėdainiečiai antrą kartą persvėrė rungtynes – 2:1.

Tačiau, 60-tą min. kėdainiečio Karolio Rukuižos pasiųstas įvartis į savo vartus išlygino rezultatą – 2:2.

Kėdainių treneris pakeitė keletą žaidėjų, bet Karoliui paliko šansą ištaisyti savo klaidą ir jis 87-tą min. tai padarė, pradžiugindamas sirgalius Kėdainių stadione – pergalė išplėšta rezultatu 3:2.

„Nevėžio” sudėtis: R. Granauskas (V), Arminas Lukoševičius (K), Vakaris Skibiniauskas ir Karolis Gvildys (82-ą min. juos pakeitė Lukas Berednikovas ir Nika Toklikishvili), R. Ch. Bella, Rokas Antanas Župerka, Ugnius Avizovas (67-tą min. vietoj jo į aikštę žengė Mantas Monkelis), Aurimas Raginis (92-ą min. jį keitė Myroslav Tsebenko), K. Rukuiža, Yuta Suzuki, Bruno Pedro.

Kitas „Optibet Pirmos lygos” rungtynes „Nevėžis” žais kitą šeštadienį, birželio 3 d., Kėdainių miesto stadione su Kauno „Žalgiriu B”.

(FK „Nevėžis” nuotr.)