Ne kasdien Kėdainių senamiestyje galima pamatyti Rotušės link einančią susikaupusią nuotaką, lydimą besišypsančių pamergių.

IMG_9822Ketvirtadienio niūrumą praskaidrino būtent toks vaizdas ir tai nebuvo scena iš kino filmo. Įspūdingą tuoktuvių ceremoniją savo gimtinėje surengė kėdainietis Andrius Kirsa.

Ne vienerius metus kruiziniais laivais plaukiojęs vyras, prieš kurį laiką apsistojo Londone. Ten jis sutiko ir savo išrinktąją – Lianne Faye Stewart. Ši Jamaikos šaknų turinti moteris netruko užkariauti kėdainiečio širdį.

Pora draugavo maždaug ketverius metus ir pagaliau nutarė savo gyvenimus sujungti bei pradėti bendrą santuokinį gyvenimą. Abiem jaunavedžiams tai – pirmosios vestuvės.

IMG_9873Pasidžiaugti šiuo reikšmingu dviejų laimingų žmonių žingsniu Į Kėdainius atvyko gausus būrys jaunosios artimųjų – per trisdešimt svečių iš viso pasaulio, pradedant Europa ir baigiant Jamaika bei Jungtinėmis Amerikos Valstijomis.

Andriaus sprendimu pagaliau sukurti šeimą labai džiaugėsi jo mama Lida ir brolis Robertas: „Mūsų šeima praturtėjo puikia moterimi.“

Pasak jaunųjų artimųjų, jaunavedžiai norėjo gražios, šiltos, jaukios ir įspūdingos šventės kartu su draugais ir artimaisiais, todėl vestuvėms pasirinko Kėdainius. Nuotakos artimieji tuo ypač džiaugėsi, nes gavo progą ne tik pasisvečiuoti vestuvėse, bet ir pamatyti Lietuvą.

„Šiandien esame labai laimingi. Tokie tikimės išlikti visą gyvenimą“, – po tuoktuvių ceremonijos šypsojosi Andrius ir Lianne Kirsos.

Panašios naujienos

6 Responses

 1. Visi mes lygūs

  Žinojau, kad kaimiečiai esam, bet kad toookie…..
  Pamatėm juodaodį žmogų ir lekiam pirštais rodydami?
  Tokios vestuvės, kai tuokiasi mylintys ir gražūs žmonės – kiekvieną savaitgalį, bet žurnalistai atbėgo tik į tas vienas. Todėl, kad nuotaka ir jos svečiai – juodaodžiai…
  Už lango – XXI amžius ir visas pasaulis, kuriame yra ir baltų, ir juodų, ir siauraakių žmonių. Tolerancijos taisyklės tvirtina, kad visi jie (mes) vienodi. „Mugei“ kitaip atrodo?

  Atsakyti
 2. Maurice Stewart

  Excuse me if some of what you said was misunderstood – I am relying on Google translate. It seems that you say „we are all the same, so why should this be in the news just because the bride is black? “
  As brother of the bride I will give my thoughts. The welcome we have received in Kedainiai and all of Lithuania has been very good. I have learned about your wonderful history, and how you have accepted people of different cultures and religious faith for many many years.
  But there have still been people who stare and point – people who don’t see folks like us all the time. These people may have a fear or even anger towards us, based on what they see in TV shows or music videos. This story proves that like you said, we are all equal, and are just normal people like you. If it helps more people to understand that, then it must be a good thing.
  I hope that everyone getting married can have their pictures in the paper.

  Atsakyti
 3. gedas

  Hi Maurice, I want to warn you that Andrius is a con artist. He likes to fool people, I hope that he will not harm your sister. I hope that they live happily ever after. But, sadly, do not believe that they will stay together for a long time. Once baby is born, she will have to raise baby on her own.
  Stay strong, Brother.

  Atsakyti
 4. stilinga

  Stilinga, dailu.. Vestuvės – svarbus žingsnis, kurį kiekviena moteris turi pasitikti geriausiai atrodanti, kaip tik gali, juk nuotraukas vartys ir anūkai ir proanūkiai!

  Atsakyti
 5. kaina

  Oi atsimenu tą vestuvių planavimą ir vestuvių jaudulį.. Kai norėjosi išspausti maksimumą su turimu biudžetu, kas , galėčiau pasakyti, tikrai pavyko, radome gražią sodybą, kurioje šventė vyko kaip pasakoje.

  Atsakyti
 6. internetu

  Oi atsimenu tą jausmą, kai laukėm vestuvių.. Naktis labai sunki buvo, vos užmigau, o jau reikėjo keltis. Daug dalykų ieškojom ir pirkom internetu, tai nelabai nuvargom prieš vestuves, turėjome ir planuotoją. Planavimas ir visas tas laikas neprailgo, bet ta paskutinė naktis.. oi.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.