Kėdainių „Nevėžis“ po antrosios iš eilės nesėkmės Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėse smuktelėjo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Dvikovoje su panevėžiečiais „Nevėžiui“ nepavyko išplėšti pergalės.

Kėdainių futbolininkai savo aikštėje po atkaklių rungtynių turėjo pripažinti veržlių jaunųjų panevėžiečių pranašumą rezultatu 1:2.

Nors pirmąjį įvartį jau 14-ąją susitikimo minutę po taiklaus D. P. Werling smūgio pelnė aikštės šeimininkai, vėliau jie prarado žaidimo kontrolę ir „Panevėžio“ vienuolikei 44 minutę rezultatą išlygino M. Savėnas.

Antrąjį įvartį svečiai pelnė 74-ąją minutę, kai taikliai ataką užbaigė A. Ribokas.

Skausmingą pralaimėjimą Kėdainių ekipos treneris Darius Urbelionis teisino žaidėjų nuovargiu: „Panašu, kad nesusitvarkėme viduje. Esame pavargę, nes rungtynių grafikas gana intensyvus. Lieka tik susitelkti ir styguoti žaidimą.“

„Panevėžio“ treneris teigė, kad jo jauniems auklėtiniams pergalė prieš pajėgius kėdainiečius labai svarbi ir įkvepianti.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais birželio 27 dieną išvykoje su Kelmės „Kražante“.