„Džiaugiuosi, kad plaukimo virusas plinta itin sparčiai. Tam įtakos turi ir geriausių Lietuvos plaukikų puikūs sportiniai pasiekimai, ir noras gyventi aktyviau, sveikiau bei saugiau. Pernai rajono savivaldybės dėka per įvairias programas – projektus, rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokiniams pavyko suteikti kvalifikuotų 18 plaukimo pamokų ciklą. Tačiau yra dar geresnė žinia – Sporto centrui bendradarbiaujant su Kėdainių plaukimo klubu pavyko pritraukti rėmėjų lėšų, kurios leis šiais metais pridėti dar 12 mokymo plaukti užsiėmimų mūsų rajono pradinių klasių mokiniams“, – sakė Kėdainių sporto centro direktorius Arnas Argustas.

Sporto centro direktorius A. Argustas (antras iš dešinės) neseniai už puikią pažintį su plaukimu sveikino Akademijos gimnazijos pradinukus.

Sporto centro direktorius A. Argustas (antras iš dešinės) neseniai už puikią pažintį su plaukimu sveikino Akademijos gimnazijos pradinukus.

Vaikų mokymas plaukti yra svarbi veikla keliais aspektais – pradinių plaukimo įgūdžių mokymo ir saugaus elgesio prie vandens, skendimų prevencijos, fizinio aktyvumo didinimo ir talentingų vaikų plaukimui paieškos prasme. „Plaukimo pratybos vykdomos Sporto centrui bendradarbiaujant su mokyklomis kūno kultūros pamokų metu, todėl jos taps pasiekiamos ne tik tiems vaikams, kurių tėveliai randa laiko atvesti vaikus į baseiną po pamokų, bet ir tiems, kurie po pamokų yra labiau orientuojami į kitas papildomas veiklas – šokių, dailės, kalbų, informatikos ir kitus užsiėmimus. Mūsų centro siekis yra tas, kad kuo daugiau rajono vaikų taptų sveikesni ir ne tik dalyvautų mokymo plaukti programoje, bet ir įgytų plaukimo įgūdžių pradžiamokslį per kokybiškas plaukimo pamokas“, – sakė A. Argustas.
Kėdainiečiai jau skina aktyviausių ir darbščiausių jaunųjų plaukikų derlių – neretai girdime, kad Europos tarptautinėse plaukimo varžybose ant prizininkų pakylų kopia vis daugiau kraštiečių. „Smagu, kad Sporto centras jau gali pasigirdi ir Lietuvos plaukimo meistru bei rinktinės nariu Darijumi Astrausku, ir puikiai plaukiančiais Simu Jurevičiumi bei Gvidu Šutkumi“, – džiaugėsi Sporto centro direktorius.

Panašios naujienos