Kėdainių rajone baigtas įgyvendinti vaikų mokymo plaukti programos vienas etapų.

Juozo Paukštelio progimnazijos trečiokai mokymo plaukti programos varžybose tapo nugalėtojais.

Jis vykdytas nuo 2016 rugsėjo mėnesio iki 2017 gegužės mėnesio. Programos užsiėmimuose dalyvavo 260 antrokų ir trečiokų iš Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos, Pelėdnagių, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos, Tiskūnų, Akademijos gimnazijos, Vilainių mokyklos – darželio „Obelėlė“, Šėtos gimnazijos.

Programa buvo orientuota į vaikus, kurie gyvena atokiau nuo baseinų ir neturi galimybių mokytis plaukti. Mokymo plaukti programą parengė ir įgyvendino Lietuvos plaukimo federacija bei Švietimo ir mokslo ministerija, ją vykdė Kėdainių plaukimo klubas, Sporto centras ir Kėdainių rajono savivaldybė, skyrusi lėšų pavasario užsiėmimams.

Šios programos metu vaikai išmoko plaukti. Kaip parodė testai, puikius plaukimo įgūdžius pavyko suformuoti didžiulei daugumai užsiėmimus lankiusių vaikų. Tai, ko išmoko, vaikai pademonstravo Kaune vykusiame vaikų mokymo plaukti respublikiniame renginyje, kuriame dalyvavo 24 komandos su 192 dalyviais iš visų Lietuvos savivaldybių. Kėdainių rajonui atstovauti buvo išrinkti pajėgiausi plaukikai iš Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos. Jie varžėsi vaikų mokymo plaukti programos trečių klasių grupėje ir užėmė pirmąją vietą.

Pasak Kėdainių plaukimo klubo prezidento Tomo Pakščio, plaukimo mokymo programa yra tęstinė, todėl jau nuo rugsėjo mėnesio būsimi rajono antrokai galės mokytis plaukti.

Panašios naujienos