Ruošiatės vykdyti statybos darbus? O gal tvarkyti sodą ar daržą? Prireikė atlikti smulkų remontą namuose? Šie darbai bus žymiai lengvesni, jei naudositės profesionalia ir patikima technika bei įrankiais. Kad darbai būtų atlikti kaip įmanoma geriau, o piniginė neištuštėtų dėl brangių įrankių pirkimo, įrankius ir įvairią techniką galima tiesiog išsinuomoti.

Pasak įmonės direktoriaus J. Ragausko, „Jurentus“ klientams teikiamos profesionalios konsultacinės paslaugos.  Tad įmonės specialistai padės bei patars išsirinkti tinkamiausią, labiausiai poreikius atitinkantį įrankį, kad norimas darbų rezultatas būtų pasiekiamas lengvai ir greitai.

Pasak įmonės direktoriaus J. Ragausko, „Jurentus“ klientams teikiamos profesionalios konsultacinės paslaugos. Tad įmonės specialistai padės bei patars išsirinkti tinkamiausią, labiausiai poreikius atitinkantį įrankį, kad norimas darbų rezultatas būtų pasiekiamas lengvai ir greitai.

„Jurentus“ – tai statybos įrankių ir sodo technikos nuoma užsiimanti įmonė Kėdainiuose, jau spėjusi užsitarnauti klientų pasitikėjimą, pripažinimą bei gerą vardą. Čia nuomojami įrankiai patvarūs, patikimi bei nuomojami itin palankiomis kainomis.

Platus nuomojamų įrankių pasirinkimas
Pasak įmonės direktoriaus Juliaus Ragausko, „Jurentus“ siūlo itin platų nuomojamų įrankių bei technikos pasirinkimą, tad atvykusieji tikrai ras tai, ko jiems labiausiai reikia.
„Nuomojame įvairius statybos įrankius, tai pat sodo darbams skirtą techniką. Galime pasiūlyti ir įrankius, skirtus smulkiems ar specifiniams darbams atlikti. Pavyzdžiui, nuomojame aukštapjovę, skirtą medžių šakų genėjimui aukštyje. Be įrankių, galime pasiūlyti ir

„Jurentus“ rasite platų statybos, sodo ir daržo darbams skirtų nuomojamų įrankių pasirinkimą.

„Jurentus“ rasite platų statybos, sodo ir daržo darbams skirtų nuomojamų įrankių pasirinkimą.

priekabų nuomos paslaugas“, – sakė J. Ragauskas. Jis pridūrė, kad prireikus klientams teikiamos ir profesionalios konsultacinės paslaugos. Tad įmonės specialistai padės bei patars išsirinkti tinkamiausią, labiausiai poreikius atitinkantį įrankį, kad norimas darbų rezultatas būtų pasiekiamas lengvai ir greitai.
„Jurentus“ siūlomi profesionalių ir patikimų gamintojų įrankiai, skirti gręžimui, pjovimui, šlifavimui, medžio apdirbimui, suvirinimui, plovimui, valymui. Čia rasite ir specializuotos įrangos, skirtos betonavimui, šildymui ir džiovinimui, grunto tankinimui.
Be to, „Jurentus“ gali išnuomoti kopėčias, pastolius, matavimo ir kontrolės prietaisus, įvairius smulkius įrankius, tokius kaip grąžtai. Parduoda eksploatacines medžiagas.

Įsibėgėjant sodo ir daržo darbams, „Jurentus“ galite išsinuomoti ir žoliapjovių, kitos darbams atlikti skirtos technikos pačiomis palankiausiomis kainomis.

Įsibėgėjant sodo ir daržo darbams, „Jurentus“ galite išsinuomoti ir žoliapjovių, kitos darbams atlikti skirtos technikos pačiomis palankiausiomis kainomis.

„Tad žmogui nereikia papildomai rūpintis, ieškoti ir gaišti laiko“, – teigė J. Ragauskas.

Visi įrankiai – tik techniškai tvarkingi
Įrankiai gali būti nuomojami tiek, kiek reikės klientui. Minimalus laiko tarpas – viena valanda, tačiau daiktas gali būti išnuomotas ir parai laiko. Priklausomai nuo įrankio, skiriasi ir jo nuomos kaina.
Kiekvienam atėjusiajam ir išsinuomojusiajam atitinkamą įrankį įmonės darbuotojai visada parodo, kaip juo naudotis, jei prireikia, konsultuoja ir telefonu.
„Garantuoju, kad visa nuomai skirta įranga yra patikima, saugi naudotis, techniškai tvarkinga ir paruošta naudoti. Nebūna, kad klientui siūlytume sulūžusį, sugedusį įrankį. jurentus_4182Jei prireikia remonto, jį atliekame tik autorizuotuose servisuose“, – tikino J. Ragauskas.
Jei pageidaujama, įrankis gali būti atvežamas į kliento pageidaujamą vietą. Galima ir išankstinė įrankių rezervacija.
Visa „Jurentus“ nuomojama įranga – tik profesionalių, patikimų ir žinomų gamintojų produkcija. Čia rasite „Karcher“, „Bosh“, „Stihl“, „Husquarna“ ir kitų firmų įrankius.
Visus nuomai skirtus įrankius galite rasti internetinėje svetainėje www.jurentus.lt bei atvykę į „Jurentus“.

Įrankių nuoma užsiimančią
„Jurentus“ rasite Kėdainiuose, Pavasario g. 16.
Tel. +370 612 88 003, el. paštas info@jurentus.lt
Darbo laikas:
I-V 7.30–18.00 val.
VI 8.00–14.00 val.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.