Sprendimu tikimasi, kad pareigūnai bus arčiau visuomenės.

Sprendimu tikimasi, kad pareigūnai bus arčiau visuomenės.

Nuo naujųjų metų planuojama naikinti Kėdainių areštinę bei Operatyvaus valdymo poskyrį. Toks sprendimas svarstomas Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos vadovybės.

Pasak Lietuvos radijui kalbėjusio Lino Pernavo, Policijos generalinio komisaro, artimiausiu metu numatomas dalies šalies policijos pareigūnų perkėlimas iš kabinetų į teritoriją, į gatvę.

„Mes optimizuojame šalies budėtojų padalinius – iš 60, jų liks daugiau negu 10. Mažiname ir areštinių skaičių – iš šiuo metu veikiančių 25, sumažinsime iki 15. Mažės ir administracinių padalinių darbuotojų skaičius. Sutinku, tokie sprendimai yra pakankamai sunkūs“, – sakė L. Pernavas.

Pasak Gintauto Dirmeikio, Kėdainių rajono policijos komisariato viršininko, yra parengtas Policijos departamento reorganizacijos priemonių planas, tad, jei jis nebus stabdomas, optimizavimas palies ir Kėdainių rajono policijos komisariatą.

„Operatyvaus valdymo padalinio pareigūnai persikelia į Mobiliąją operatyvinę grupę – policininkai važinės automobiliais, priiminės įvykius ir valdys mūsų pajėgas, dirbančias Kėdainiuose. Pareigūnai išeis iš patalpų, tad tikimės, kad galėsime dar greičiau sureaguoti į visuomenės pagalbos šauksmą, esant nusikalstamoms veikoms“, – reorganizacijos efektyvumu neabejojo viršininkas.

Naujai suremontuota Kėdainių areštinė atidaryta šių metų pradžioje.

Naujai suremontuota Kėdainių areštinė atidaryta šių metų pradžioje.

Naujai suremontuota areštinė oficialiai duris atvėrė šių metų pradžioje – į remontą buvo investuota arti milijono litų.

Po remonto pasikeitė ir pastato išorė, teritorija ir kamerų vidus. Dalis jos teritorijos aptverta aukšta metaline tvora, kuri neleidžianti nepageidaujamiems asmenims vaikščioti palei kamerų langus, ant kurių uždėti apsauginiai skydai. Taip pat įrengta signalizacija, vaizdo stebėjimo sistema, kompiuterinė technika.

Visos kameros perdažytos, pastatytos naujos spintelės, įrengti vadinamieji „antivandaliniai“ klozetai, kurie yra vientisos konstrukcijos, pagaminti ne iš keramikos, o iš metalo, taigi atsparūs smūgiams, tyčiniam niokojimui.

Po remonto atnaujinti areštinės darbuotojų kabinetai, visiškai nusidėvėję baldai pakeisti naujais, suremontuotos buities patalpos, atsirado persirengimo spintelės, nupirktas naujas šaldytuvas, mikrobangų krosnelė.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.