Nuo rugsėjo 7 d. sustiprinančiąja trečia vakcinos doze nuo COVID-19 Kėdainių rajono Skiepijimo centre, Budrio g. 5 (VšĮ Kėdainių PSPC) kviečiama skiepytis dar daugiau visuomenės grupių, tarp jų – sveikatos sistemos, globos įstaigų, socialinės sistemos darbuotojai ir vyresni nei 65 metų amžiaus asmenys. 

Sustiprinančiąja doze skiepijama „Comirnaty“ (,,BioNTech/ Pfizer“ gamintojo) arba „Spikevax“ (gamintojas „Moderna“) vakcinomis.

Gydytoja endokrinologė Dalia Daukšienė.

Skiepijimo centre sustiprinančiąja trečia vakcinos doze pirmosios pasiskiepijo medikės. Kėdainių PSPC BPG Terapijos skyriaus vyr. slaugos specialistė Elyna Sabaliauskienė pirmąjį ir antrąjį kartą buvo paskiepyta ,,Comirnaty“ vakcinos dozėmis, o trečiajai vakcinos dozei pasirinko kito gamintojo „Spikevax“ vakciną. Tą pačią dieną trečia ,,Comirnaty“ vakcinos doze pasiskiepijo ir Kėdainių PSPC BPG Terapijos skyriaus šeimos gydytoja Gintarė Paškevičienė bei Kėdainių ligoninės gydytoja endokrinologė Dalia Daukšienė.

Terapijos skyriaus šeimos gydytoja Gintarė Paškevičienė.

Sustiprinančiąja doze asmenys vakcinuojami ne anksčiau kaip po 180 dienų nuo antros dozės. 

Pasiskiepijus trečia doze, apie tai informacija bus generuojama ir Galimybių pase bei ES Skaitmeniniame COVID pažymėjime, jų galiojimo sąlygos nesikeis.

Norintys skiepytis minėtosioms grupėms priklausantys asmenys savo sustiprinančiai trečiajai vakcinos dozei gali registruotis:

  • telefonu 8 614 69 413 (skiepijimo koordinatorė);
  • atvykus į vakcinacijos vietą;
  • internetu https://koronastop.lrv.lt/ arba Karštąja linija 1808.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.

A. Raicevičienės nuotr.

One Response

  1. Šulcas

    Asta, jūs tą patį tekstą publikuojate ir Mugėje, ir PSPC? tai kam jūs dirbate? Ar dviem frontais varote? skūsim jus direktorei, skūsim jus Nijolei, skūsim Tamuliui. Taip negali būti, kad viena asaba visus kampus apims. Ar jums apskritai atsibodo dirbti?

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.