Šeštą kartą futbolo klubas „Nevėžis“ organizavo vaikų futbolo turnyrą „Pirmokų lyga“.

pirmoku_futbolas_5756Jame buvo kviestos dalyvauti visų rajono švietimo įstaigas lankančių pirmokų komandos. Į tokį kvietimą atsiliepė net dešimt komandų, tačiau dėl siautėjančių ligų į aikštę išbėgo aštuonios ekipos.

Aistrų, azarto, palaikymo ir kovingumo pirmokėlių varžybose tikrai netrūko.

Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad šįkart čempionų taurę ir pagrindinį prizą – naujas sportines aprangas iškovojo „Ryto“ gimnazijos jaunieji futbolininkai, finale įveikę Šėtos pirmokus. Jiems taip pat įteikti ne tik medaliai, bet ir iš rėmėjų lėšų nupirktos sportinės aprangos. Treti turnyre liko „Obelėlės“ mokinukai, mažajame finale nugalėję „Mažylio akademijos“ vaikus.

„Mūsų turnyro tikslas – ne tik rezultatai, bet vaikų pažintis su futbolu ir jų įtraukimas į sportą. Pirmokai labai entuziastingai ruošėsi turnyrui, ne kartą buvo susitikę su futbolo treneriais, kad sužinotų, kaip šis žaidimas žaidžiamas, mokėsi taiklių įvarčių spyrimo ir kamuolio valdymo technikos. „Mums žaisti futbolą labai patinka“, – vienas per kitą kalbėjo čempionų komandos atstovai Danielis ir Nojus. Vienas jų tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju, kitas pelnė geriausio puolėjo titulą. Geriausiu gynėju pripažintas šėtiškis Kasparas, o vartus šauniausiai gynė Adelė.

Pirmokų lygos uždaryme dalyvavęs ir mažuosius futbolininkus sveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius linkėjo vaikams nenutraukti draugystės su sportu, o vaikų tėveliams padėkojo už paramą dalyvaujant varžybose.

„Turnyrą tikrai organizuosime ir kitąmet. Vaikams įdomu, o mes net talentingų žaidėjų tokiuose turnyruose bandome rasti. Stebime, kurie vaikai sportiški, judrūs. Tokiems pasiūlome neapleisti sporto: ateiti arba į futbolo, arba į krepšinio, ar kitas treniruotes. Svarbiausia, kad vaikai judėtų“, – sakė futbolo klubo „Nevėžis“ vadovas Saulius Skibiniauskas.

Už paramą rengiant turnyrą S. Skibiniauskas dėkojo rajono savivaldybei, bendrovėms „daumantai LT“ ir „Naujasis Nevėžis“ bei kolegoms iš Kauno futbolo federacijos.

[tribulant_slideshow gallery_id=”150″]

Panašios naujienos