Net 40 metų vaikų krepšinio trenerio darbą dirbantis Kastytis Kundrotas vėl renka naujos žaidėjų pamainos grupę. „Kviečiu septynmečius berniukus ateiti ir pabandyti susidraugauti su krepšiniu. Laukiu visų vaikų, ne tik bandžiusių žaisti krepšinį ar iš bendraamžių išsiskiriančių ūgiu“, – sakė jaunimo mylimas patyręs krepšinio treneris.

Treneris Kastytis Kundrotas įsitikinęs, kad draugystė ne tik sustiprina fiziškai, bet ir padeda užaugti doru žmogumi.

Treneris Kastytis Kundrotas įsitikinęs, kad draugystė ne tik sustiprina fiziškai, bet ir padeda užaugti doru žmogumi.

K. Kundrotas išugdė ne vieną jaunųjų krepšininkų kartą. „Itin ryškiomis krepšinio žvaigždėmis Kėdainiai negali pasigirti, tačiau dar nevėlu tai pakeisti. Puikiai žinome, kad norint sužibėti sporto pasaulyje reikia ir talento, ir darbo. Darbščių jaunuolių turėjau ir turiu daugelyje komandų. Man smagiausia, kad vaikai nori judėti, sportuoti, žaisti. Pradžioje to pakanka, o vėliau atsiranda noras tobulėti ir siekti pergalių. Visada viską pradedame nuo mažų žingsnelių. Laikui bėgant kiekvieno sportininko pasiekimai gerėja. O mes žaidžiame komandinį žaidimą, tad tenka pagalvoti ir atsakyti ne tik už save, bet ir draugus“, – sakė K. Kundrotas.
Jei pirmokų tėveliai nori, kad jų vaikai augtų sveiki ir sportiški, turėtų kreiptis į Kėdainių sporto centrą, ten jiems bus suteikta išsami informacija apie vaikų galimybes sportuoti. Galbūt kažkas susidomės krepšiniu, kiti – futbolu, treti – plaukimu ar lengvąja atletika. „Svarbiausia norai ir svajonės, kurias treneriai padės įgyvendinti“, – šypsojosi vienas žinomiausių Kėdainių krepšinio trenerių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.