Birželio 1-ąją jauna kraštietė Viktorija Galinytė pasitiko puikios nuotaikos – mergina prieš metus, tėvų padedama, Kėdainiuose atidarė moteriškų drabužių parduotuvę „Bagheera boutique“ ir dabar skina pirmuosius sėkmingo verslo vaisius.

Parduotuvės šeimininkė V. Galinytė (dešinėje) ir pardavėja Evelina kėdainietes kviečia kuo dažniau užsukti į parduotuvę „Bagheera boutique“, įsikūrusią Smilgos gatvės 1 name.

Parduotuvės šeimininkė V. Galinytė (dešinėje) ir pardavėja Evelina kėdainietes kviečia kuo dažniau užsukti į parduotuvę „Bagheera boutique“, įsikūrusią Smilgos gatvės 1 name.

Prieš metus, parduotuvės atidarymo išvakarėse, Kauno technologijos universiteto antrą politologijos kursą baigusi mergina atviravo, kad per vasaros atostogas nenorėjo tinginiauti ir darbo vietą susikūrė pati: „Nors ir galėčiau, tačiau tikrai nesinaudoju išlepintos princesės privilegijomis. Puikiai žinojau, kad atėjus vasarai, nenorėsiu dykinėti. Svarsčiau, jog gerai būtų padirbėti, tačiau jaunam žmogui, o ypač studentui, Kėdainiuose laikiną darbą rasti yra misija neįmanoma. Tad teko griebtis paskutinio šiaudo – darbo vietą susikurti pačiai.“ Studentė neslėpė, kad tėtis dar bandė dukrą perkalbėti, tačiau mama palai palaikė tokią iniciatyvą ir padėjo įrengti parduotuvę.

Mada besidominti V. Galinytė į nuosavą verslą nėrė su dideliu užsidegimu ir entuziazmu. „Norėjau, kad stilingai norinčioms puoštis kėdainietėms nebereikėtų važiuoti į Vilnių ar Kauną, kad nusipirktų išskirtinę suknutę, bliuzelę, sijoną ar kelnes. Viskas jos pasiūlyta mūsų parduotuvėje. Beveik visų prekių „Bagheera boutique“ tėra po vieną. Vargu, ar tokį pat drabužį pamatysite kur nors Lietuvoje, nes visos prekės atvežtos iš Anglijos, Olandijos, Vokietijos, Lenkijos. Stengiuosi, kad tinkamą drabužį rastų ir jaunos merginos, ir vyresnės moterys“, – pasakojo jaunoji parduotuvės šeimininkė.

Viktorija atvira – suderinti mokslus ir darbą nelengva. Iš pradžių merginai talkino mama Violeta, tačiau prekybai įsibėgėjus teko įdarbinti pardavėją Eveliną, kuriai mada taip pat nėra svetima. „Tie metai tikrai nebuvo lengvi. Jei šiandien, švęsdama parduotuvės gimtadienį, šypsausi, tai nereiškia, kad su šypsena vaikščiojau kiekvieną dieną. Teko ir nemigo naktų turėti, kai važiavau drabužių pirkti, buvo ir nerimo, ir streso, kai organizavome fotosesijas. Tačiau galiu tik pasidžiaugti, kad mano svajonė įgyvendinta sėkmingai. Per metus parduotuvė išgyveno, taip pat pradėjau internetinę prekybą puslapyje – www.bagheera.lt. Smagu, kad per metus atsirado nuolatinių klienčių ratas, kurios ir pačios į parduotuvę užsuką, ir draugių atsiveda“, – džiaugėsi madingai kėdainietes norinti puošti mergina.

Norinčios šią vasarą žengti kartu koja kojon su mada V. Galinytė pataria puošti ryškiaspalviais, dryžuotais, gėlėtais drabužiais. „Šią vasarą ypač madinga burgundiško vyno spalva, džinsiniai drabužiai ir niekada nesenstanti balta“, – sakė V. Galinytė.