Pirmus metus gyvuojantis Kėdainių motociklų sporto klubas vienija Kėdainių motociklų sporto entuziastus. Klubo nariai jau startavo „Enduro Cross country“ ir Lietuvos motokroso taurės varžybose.

Balandžio mėnesį įvyko du „Enduro Cross country“ čempionato etapai. Keturračių motociklų Quad Open klasėje 5 vietoje įsitvirtino Nerijus Moisas, 16 – Vaidas Pravackas.

C1 klasės varžybose po 2 etapų 6 poziciją užima Justinas Maniokas.

Balandžio 17 dieną Kalvarijoje startavo Lietuvos motokroso  varžybų „Lietuvos taurė 2021“ I etapas.

MX1B klasėje čempiono titulą iškovojo Benas Kestenis. Vytautas Vasiliauskas MX1C motociklų klasėje liko 5 ,  Donatas Misevičius – 15, Karolis Šmigelskis – 21 vietoje. Veteranų 50+ varžybose 7 poziciją užėmė Dalius Peleckis.

Patiems mažiausiems Kalvarijos trasa buvo sunkiausiai įveikiama. Po gausaus lietaus purvo vonių išbandymo neišlaikė 50 cm³ motociklų klasėje varžęsi Domantas Misevičius ir Adamas Čekavičius. Domantas ilgai laikėsi antroje pozicijoje, tačiau krito ir susižeidė ranką. Adamui tęsti kovą varžybose sutrukdė motociklo gedimas.

Technikos gedimas sutrukdė ir sėkmingam Nojaus Krajausko startui 85 cm³ motociklų klasėje. Andrius Čekavičius užėmė 18 vietą.

KMSK sportininkų šiais metais startuos dar  4 „Lietuvos taurė 2021“ etapuose, 5 Motokroso čempionato ir 7 Enduro Cross country etapuose.

KMSK inf. ir nuotr. B. Kestenis MX1B klasėje iškovojo čempiono titulą.